• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Nükhet Duru'dan Hadise cevabı: Türk halkı neyi seçip, neyi seveceğini çok iyi bilir!

Defne

Forum Üyesi
665eaeb09730c333a8136615.jpg

Ünlü sanatçı Nükhet Duru uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta yer alan bir otelde sahne aldı. Bu yıl ilk kez Kıbrıs’ta sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşayan başarılı şarkıcı, konser öncesi basın mensupları ile bir araya geldi. Kıyafetiyle geceyi güneş gibi aydınlatan 70 yaşındaki ünlü sanatçının enerjik halleri gözlerden kaçmadı.

"TÜM SEVDİKLERİM YANIMDAYDI"

Geçtiğimiz hafta doğum günü kutlaması ile Tüm sevdiklerini bir araya getiren Nükhet Duru, bu yöndeki sorulara; “Doğum günümde bütün sevdiklerim yanımdaydı, işlerini güçlerini bırakıp benim için gelmişlerdi. Tabi oğlumun da benim için sürpriz bir şekilde doğum günümü hazırlaması beni ayrıca mutlu etti” dedi.

665ead259730c333a81365e0.jpg

"70 yılda keşkeleriniz oldu mu oldu mu?" sorusuna da yanıt veren Duru, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

665ead3d9730c333a81365e2.jpg

"HAYATIMIN BELGESEL OLMASINI İSTİYORUM"

Duru, Muhabirlerin, "Hayatınızın film olmasını ister misiniz?" sorusuna ise "Ben zaten hayatımı yaşıyorum! Şaka bir yana çok güzel teklifler alıyorum, hayatımın belgesel olmasını istiyorum. Daha önce kursağımda kalmış bir şeyin olmasını çok isterim. Gasino dönemlerinin en şahane günlerini yaşadık, o yüzden üzerimizden geçen ve biriktirdiğimiz anılarımızı seyircimiz çok hevesle izleyecektir" cevabını verdi.

665ead629730c333a81365e4.jpg

Ünlü isim, "Ben dün ile meşgul olan biri değilim, hep yarını düşünüyorum. Dün ile alakalı hiçbir bir şeyim yoktur evde. Resmim, posterim hiçbir şey bulamazsınız bende. Ama sevenlerimde bütün arşivlerim vardır, bir şeyler istediğimde hemen getiriyorlar, evde plağım bile yoktur" açıklamasını yaptı.

665eae099730c333a81365fa.jpg

"BUNA ÇOK ÜZÜLÜYORUM"

"Şarkıcı, "Sahne kıyafetlerini ve kostümlerini nerelerde kullanıyorsunuz?" sorusu karşısında; "Aslında buna çok üzülüyorum, bir sürdürülebilir tarafını arıyorum. Sosyal medya üzerinde bir kıyafeti giydikten sonra hemen eskimiş gözüyle bakılıyor, ben de çare olarak elbiselerimi ve sahne kıyafetlerimi giydikten sonra bazen genç şarkıcılara, bazen tiyatrolara paylaşıyorum" yanıtını verdi.

665eadc39730c333a81365f0.jpg

Nüket Duru, Hadise’nin sahnede mayo ile 10. Yıl marşını söylediğinin hatırlatılması üzerine şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni
Hadise'nin mayo tarzı olay oldu! Sinan Akçıl'dan çok konuşulan tepki
Nükhet Duru’ya 7.0 yüklendi

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.