Nobre'den Beşiktaş yorumu

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Brezilya asıllı eski Türk futbolcu Mert*Nobre, 2022 Dünya Kupası ve Süper Lig ile ilgili açıklamalarda bulundu

Türkiye'de Fenerbahçe, Beşiktaş, Mersin İdmanyurdu, Kayserispor, Erzurumspor ve Gençlerbirliği formalarını giyip, Türk vatandaşlığına geçen Mert Nobre, AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Dünya Kupası'nı yakından takip ettiğini anlatan Nobre, "Brezilya her zamanki gibi. Bu kupa oldukça zor. Fransa, Almanya, İspanya çok iyi. Arjantin ilk maçta kötüydü ama her zaman favoridir. Brezilya ilk maçta çok iyiydi. Ben çok keyif aldım. Takım iyi gidiyor. Maalesef çok önemli iki oyuncu Neymar ve Danilo sakatlık geçirdi. İnşallah şampiyon olurlar." diye konuştu.

Brezilya'da 4-5 futbolcunun kariyerlerinde son kez Dünya Kupası'nda mücadele ettiğini aktaran Mert Nobre, "Bu onlar için son şans. Neymar bu sene PSG'de çok iyi iş yaptı. Performansı çok iyiydi. Brezilya'da 15 oyuncu yeni jenerasyondan. Brezilya'da eski ile yeninin karışımı çok iyi yapılıyor. Bu sene şampiyon olacaklarını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Mert Nobre, Dünya Kupası'nda bazı ülkelerin performanslarıyla dikkat çektiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Japonya çok iyi takım. Senegal, Ekvador gibi takımlar sürpriz yapabilir. Japonya'nın bu oyunu bana sürpriz gelmedi. Bir ay önce Brezilya ile bir hazırlık maçı yaptılar. Brezilya 1-0 kazandı ama Japonya inanılmaz iyi oynadı. Ekvador'un da performansı çok iyi. Ama ben Brezilya'nın şampiyon olacağına inanıyorum."

Brezilyalı oyuncu Richarlison'un Sırbistan ile oynanan maçta attığı ikinci golün çok şık olduğunu dile getiren Nobre, "Kesinlikle turnuvanın golü olabilir. Her şey müthişti. En önemlisi kontroldü. Top çok sert geldi, iyi kontrol etti, döndü ve havada müthiş vurdu." şeklinde görüş belirtti.

"BAMBAŞKA BİR BEŞİKTAŞ OLABİLİR

Mert Nobre, Spor Toto Süper Lig'deki şamipyonluk yarışında Fenerbahçe'nin bir adım önde olduğunu belirterek, "Fenerbahçe bir adım önde. Şampiyonluğun favorisi Fenerbahçe ama daha çok erken. Galatasaray son maçlarda çok iyiydi. Beşiktaş'ta ise Şenol Güneş hoca göreve geldi. Bu arada yapılacak çalışmalarla belki bambaşka bir Beşiktaş olacak." değerlendirmesinde bulundu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.