Ne yaptın be Beşiktaş!

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
10,601
0
0
Beşiktaş, tarihî rakibi Galatasaray’ı 5-0 yeniyorsa açık şekilde ligin de favorilerinden biridir. Oturmuş bir takımla, yeni hocasıyla oturmaya çalışan takımın Süper Kupa maçında düdük çalmadan önce kime sorsanız, oturmuş takımı favori gösterirdi. Tabii bizim okuldaki toplantıda bana da sordular, ben de dedim ki “Bu bir Beşiktaş-Galatasaray maçı, düdük çalıp 10 dakika geçmeden hiçbir şey söylemem.” Sonra mı? Galatasaray takımı açık ve net olarak tanınmaz bir hâldeydi. Ne doğru dürüst bir pas yapabiliyordu ne de özellikle ön tarafta bir organize görüntü sergileyebiliyordu. Savunma dersi Buna karşılık Beşiktaş çok iyi bir oyun planı yapmıştı. Kaptırılan toplarda birinci madde ön tarafta yapılabilen baskı, daha sonra topluca orta alandan başlayıp savunmaya kadar gelen bir takım savunması... Şimdi burada altı çizilmesi gereken bir konu daha var. Bu Okan Hoca acaba Ziyech’ten başka neler bekleyecek? Aynı Okan Hoca’ya sormak lazım “Berkan’ın ne işi var bu orta sahada?” diye. İlk dakikada bitti Gelelim karşı tarafa. Siz Beşiktaş takımında oyun boyunca olumlu bir iş yapmış bir Gedson’a rastladınız mı? Tabii bu arada Semih’in bana göre tuhaf olan bir biçimde görevlendirilmesi de yanlıştı. Ama Nelsson’un armağanıyla gol ustası İmmobile bana göre daha dakika bile dolmadan maçı bitirdi. Sonraki dakikalar yazımın başında özetlemeye çalıştığım iki takımın oyun planlarının sahnelenmesiyle geçti. Beşiktaş sezona başlarken tarihî rakibi Galatasaray’ı böyle bir final oyununda 5-0 yenebiliyorsa ligin de favorilerinden biri de gösterilebilir rahatlıkla. Okan Hoca da bugüne kadarki başarılarını tekrarlamak istiyorsa maceralardan vazgeçmelidir. Kemal Belgin / Türkiye

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.