• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Muhammed Nuh Kasadar'ın katil zanlısı tutuklandı

denizz

Forum Üyesi
İstanbul'da Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar'ın 19 yaşındaki oğlu Muhammed Nuh Kasadar'ın cansız bedeni, parçalanmış halde bir evde derin dondurucuda bulundu. Tutuklanan katil zanlısının, ailenin eski bir çalışanı olduğu öğrenildi. Fidye istediği de ortaya çıkan şüpheli ifadesinde Muhammed Nuh'u iple boğarak öldürdükten sonra, banyoda parçalara ayırdığını ve iki ayrı derin dondurucuya koyduğunu söyledi.

İstanbul'da*11 Temmuz'da polise başvuran Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar, bir gündür haber alamadıkları oğlu Muhammed Nuh Kasadar*(19) ile ilgili telefonla arayan bir kişinin 40 bin dolar fidye istediğini söyleyerek yardım istedi.

Ailenin müracaatı üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği tarafından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

FİDYE İÇİN PAZARLIK YAPILDI Polis, aileden fidye isteğini kabul etmiş gibi yaparak pazarlık etmesini istedi. Polisin gözetiminde yapılan görüşmelerde, arayan kişiyle pazarlık sonucu 70 bin lira karşılığında anlaşıldı.

Sultangazi ilçesinde bir parkta verilen buluşma yerinde polis, geniş güvenlik önlemleri aldı. Fidye için gelen şüpheli*Hakan Öztürk (28)*polis ekipleri tarafından yakalandı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Asayiş Şube Müdürlüğünde sorguya alınan Hakan Öztürk önce suçlamaları kabul etmezken, daha sonra işlediği vahşi cinayeti tüm detayları ile anlatarak suçunu itiraf etti.

Şüphelinin daha önceden ailenin yanında çalıştığı, yaklaşık 2 yıl önce işten ayrıldığı ve taksicilik yaptığı belirlendi.

Katil zanlısının gösterdiği Bayrampaşa'daki evde yapılan aramada talihsiz gencin derin dondurucular içinde parçalanmış cesedi bulundu.

eLYlGiokGk209QJDM-o52Q.jpg
''AİLESİNİN HAKKIMI YEDİÐİNİ SÖYLEDİÐİMDE ARAMIZDA TARTIŞMA ÇIKTI''

Gasp Büro Amirliğinde ifade veren Hakan Öztürk'ün,*10 Temmuz'da*Muhammed Nuh Kasadar ile buluştukların belirterek*"Onunla buluştuk. Bir süre dolaştık. Bir lokantada yemek yedikten sonra nargile içmek için benim evime geldik. Orada konuşurken, eski konular açıldı. Ailesinin benim hakkımı yediğini söylediğimde aramızda tartışma çıktı." dediği öğrenildi.

"BİR ANLIK ÖFKEYLE ONU İPLE BOÐARAK ÖLDÜRDÜM'' Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğünü iddia eden Hakan Öztürk'ün "Bir anlık öfkeyle onu iple boğarak öldürdüm. Kendimi kaybetmişim. Kendime geldiğimde öldüğünü fark ettim. Sonra cesetten nasıl kurtulacağımı düşündüm. Cesedi parçalamaya karar verdim. Banyoya taşıyarak onu evde bulunan bıçaklarla kestim ve evde bulunan iki derin dondurucuya yerleştirdim." dediği kaydedildi.

qYv_tmfEDE-TSpwUg0YiKQ.jpg
ÖNCE ÖLDÜRÜP SONRA FİDYE İSTEMİŞ

Fidye istemeye cinayetten sonra karar verdiğini anlatan Hakan Öztürk'ün "Aileyi arayarak para istedim. Amacım aldığım o para ile ortadan kaybolup kaçmaktı. Ancak polis beni yakaladı." dediği belirtildi. Daha önceden iki suç kaydı olduğu öğrenilen Hakan Öztürk işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANDI

Soruşturma savcısına çıkarılan Öztürk'ün "Kasten adam öldürme" suçundan tutuklanması talep edildi. Şüpheli, İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliğine çıkarıldı. Mahkeme, Öztürk'ün tutuklanmasına karar verdi.

Savcılık kaynaklarına göre, öldürülen Muhammed Nuh Kasadar'ın cesedinin parçaları buzdolabı, derin dondurucu ve bir valize konuldu. Deliller, buzdolabı ve derin dondurucu ile birlikte Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Şüpheli ifadesinde, Kasadar'a ait cep telefonunu da çöpe attığını söyledi. Şüpheli evi temizlediği için evde ufak tefek kan izleri dışında bir şey bulunmadı ayrıca ikisi ekmek bıçağı, biri meyve bıçağı olmak üzere toplam üç bıçak bulundu

Bu bıçaklar olayda kullanılma ihtimali nedeniyle incelemeye gönderildi. Olay öncesi şüpheli ve maktulün nargile kullandıkları, sonrasında kavganın çıktığı, şüphelinin Kasadar'ı iple boğduktan sonra cesetten kurtulmak parçalara ayırdığı tahmin ediliyor.

Vücut parçalarının adli tıpta birleştirilebilir hale getirilerek otopsi yapılabilir hale getirilmesi de hedefleniyor.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.