Müge Anlı efsanesi: Ezel Bayraktar

Haberci

Forum Üyesi
13 Eyl 2022
6,412
0
0
Müge Anlı'nın programına başvuran Tuğba ve Mehmet Aslanhan çifti, Tuğba'nın kanser tedavisi için biriktirdikleri 300 bin TL'yi Ömer Aslanhan'a teslim ettiklerini ve Ömer'in de yengesinin tedavi parasını alıp ortalıktan kaybolduğunu iddia etti.

s-313e65654f277fd609a0fea995ad27f066e1484f.jpg

Mehmet Aslanhan, 23 yaşındaki Ömer'in 5 aydır kendilerini oyaladığını, eşinin tedavisinin yarım kaldığını söyledi.

s-fbb29dfae392efcf7188191317e744c7da7f6a75.jpg

Bugün ise Müge Anlı, Ömer Can Aslanhan'ın adını Ekim ayında Ezel Bayraktar olarak değiştirdiğini açıkladı. Ömer'in Kenan İmirzalıoğlu'nun başrol olduğu Ezel dizisindeki karakterin ismini ve soyadını aldığını söyledi.

s-3421c54a24c7f7fe7ad7f629b2b25d07aefaa17f.jpg

Canlı yayına gelen Ömer yani yeni adıyla Ezel Bayraktar, "Abilerim madde bağımlısı. Ben onlar gibi olmadım diye beni suçladılar. 'Bu parayı bana verme' dedim. 'Ben onlara güvenmiyorum parayı alır giderler' dedi. Parayı aldım ihtiyacım vardı kullandım." dedi.

s-3bd64e8e51b62cb5e3ae70bebf9a9c02aa925374.jpg

Oyuncu olduğunu söyleyen Ömer, yeni bir projeye imza attığını ve oradan gelecek olan parayla yengesinin tedavi parasını ödeyeceğini söyledi.

s-7fd3213427e4ddfe45c8f090a0a2a8fd65be6e33.jpg

Ailesinin soyadını bile taşımak istemediğini belirtti. Diğer abisinin evlilik programlarına çıkıp kendilerini rezil ettiğini ekledi.

Ezel yani Ömer, para konusunu farklı yerler çekip Tuğba ve Mehmet'in özel hayatlarıyla ilgili konuştu. Ayrıca Tuğba'nın hırsızlık yaptığını iddia etti.

Ömer'in son olarak Yalnız Kurt'ta oynadığı ortaya çıktı. Müge Anlı sonunda Ömer'in pişkin davranışlarına dayanamayarak "Tam dayaklıksın" dedi.

s-8a20ff350c573cc39ef67ab16da066815a23c4fa.jpg

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.