• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Miss Turkey 2015 üçüncüsü olan Hazal Subaşı'nda 'aşk' cevabı!

Defne

Forum Üyesi
653224e086b2447a50864568.jpg

Kanal D’nin perşembe akşamlarına damga vuran dizisi Dilek Taşı'nda 'Figen' karakterine hayat veren Hazal Subaşı, Hello dergisinin yeni sayısına konuk oldu.

"ÇOK AĞIR AMA SAMİMİ"

"İlk kez bir dönem dizisinde rol alıyorsunuz. 1980'lerde geçen dizide oynamak size neler katıyor?" sorusuna güzel oyuncu, "1980’ler Türkiye’nin sınandığı, zor bir zaman dilimi. Büyük acıların ve herkesin hayat mücadelesi içinde savrulduğu yıllar. Hep merak ettiğim, okuduğum kadarıyla hakim olmaya çalıştığım bir dönemi, bu proje sayesinde daha da hissederek yaşama fırsatım oldu. Günümüze baktığımızda, o zamanın şartları belki çok daha ağır ama içinde ayrı bir samimiyet de var" yanıtını verdi.
6532252a86b2447a5086456c.jpg

Dilek Taşı'nda duygu dolu anlar! Cemre'nin üzerine kurulan plan ortaya çıktı

"FİGEN SADECE KALBİYLE KONUŞUYOR"

Hazal Subaşı, rolüne nasıl hazırlandığını anlattı.

Alıntı Metni

"SABİT FİKİRLİ İNSANLARDAN UZAK DURUYORUM"

Genç oyuncu, "Bir insanda sizi neler etkiler ve ne soğutur?" sorusuna, "Bir insanda beni en çok dürüstlük, şeffaflık, merhamet duygusu etkiler. Kendini geliştirme konusunda açık fikirli, hayattan keyif alan insanları da seviyorum. Samimi olmayan, kalbini hissetmeyen, hislerini yaşamaktan kaçan, sabit fikirli insanlardan olabildiğince uzak durmaya çalışırım" karşılığını verdi.
6532253586b2447a5086456e.jpg

"AŞKI DOYA DOYA YAŞARIM"

Miss Turkey 2015 üçüncüsü olan Hazal Subaşı, "Çabasız güzelliği seviyorum. İyi hissetmenin, iç huzurun ve kendine değer vermenin aynadaki yansıması gerçek olan. Aşkı da kalbimi hissettiğim, uçuş uçuş olduğum hallerin bütünü olarak tanımlayabilirim. Bu, ikili ilişkilerimde, yaptığım işlerde bana iyi gelen bir olma hali de. Aşkı doya doya yaşamayı seviyorum. Gözlerimin içine baktığında ışıltısını görmek şahane bir şey" sözleriyle kendisi için güzelliğin ve aşkın ne anlama geldiğini açıkladı.
6532259386b2447a50864570.jpg

Hazal Subaşı'ndan bikinili pozlar

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.