• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Meriç Erkan, Ahu Tuğba'nın cenazesindeki davranışı ile dikkat çekmişti! Açıklama geldi...

Defne

Forum Üyesi
66ff854a0509af8018578fed.jpg

ABD'nin Miami kentindeki evinde 1 Eylül'de yaşamını yitiren ve cenazesi uzun uğraşlar sonucunda Türkiye'ye getirilen ünlü sanatçı Ahu Tuğba, düzenlenen törenlerle geçtiğimiz günlerde son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Ahu Tuğba için ilk tören Beyoğlu Atlas Sineması'nda gerçekleştirilmişti. Törene, sanatçının dostları Serpil Çakmaklı ve Nuri Alço da katılarak Ahu Tuğba'yı yalnız bırakmamıştı. Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin, ayakta durmakta zorlanırken, "Toprağa verelim, duasını edelim" diyerek gözyaşlarını tutamamıştı.

Törene katılanlar arasında eski program partneri Meriç Erkan ve Yaşar Alptekin de yer aldı. Cenaze sırasında Meriç Erkan ve Yaşar Alptekin'in davranışları sosyal medyada gündem olmuştu. Günler sonra Meriç Erkan, Esra Ezmece'nin Youtube kanalında konuyla ilgili açıklama yaptı.

66ff85680509af8018578fef.jpg

Ahu Tuğba'nın cenazesi İstanbul'a getirildi! Kızının sözleri yürekleri dağladı

Yaptığı açıklamada, Ahu Tuğba ile arasında bir şey olmadığını söyleyen Meriç Erkan, "Ahu hanım bir sanatçı, duygusal bir şey olmadı. Tanınmış sanatçı olması mutlu etti. Oldum olası net konuşayım, bizim aramızda hiçbir olmadı Ahu hanımla, o benim ablamdır. " dedi. Ahu Tuğba ve Meriç Erkan yıllarca birlikte bir televizyon kanalında program yapmıştı.

"YER ZAMAN UYGUN OLMAYABİLİR"

Cenazede Yaşar Alptekin ile sarıldığı anlar çok konuşulan Meriç Erkan, "Daha hassas davranmaya başladım, insanları kırmamaya çalıştım. Çok heyecanlı bir yapım var. Hiperaktif derlerdi. Bunu da biraz yavaşlatmaya çalışsam da yapı bakımından yumuşatsam bile heyecanım devam ediyor. Bir sevginin göstergesiydi. Cenazeye geldim, gayri ihtiyari Yaşar ağabeye sarıldım. Yer zaman uygun olmayabilir, bir anlık heyecanıma kapılmış olabilirim." ifadelerini kullandı.

66ff84c30509af8018578feb.jpg

KIZIYLA KONUŞMUŞTU

Meriç Erkan, cenaze sonrası Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin ile konuşarak, "Şu anda Instagram yıkılıyor. 'Bunlar nasıl bir saygısızlık, ölüye saygısızlık' diyorlar" demişti. Anjelik Calvin ise Erkan'a, "Saçmalıyorsun, geldiğin için Allah razı olsun. Önemli olan senin gelip duanı okuman. Onlar senin din kardeşlerin, aynı piyasadan ahbabın. Görmüşsün ve sevinmişsin. Biz annem için buradayız. Öyle şey olur mu? Ayıp" diye yanıt vermişti.

Survivor'ın eski yarışmacıları buluştu! 'Sana sormaya gerek yok'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.