• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Masterchef'te son eleme adayı belli oldu! Danilo Şef'e romantik şiir

Defne

Forum Üyesi
66d3841bb8459937e3f00dc3.jpg

Masterchef'te haftalar ilerledikçe heyecan daha da artıyor. 6 eleme adayının belli olmasının ardından son eleme adayı da şefler tarafından belirlendi. İlk etapta yarışmacılar 'Perde Pilavı' yaptılar. Daha sonra da ikinci etaba kalan yarışmacılar dört çeşit mercimek ile yaratıcılık yaptı ve en kötü tabağı hazırlayan yarışmacı 7. eleme adayı olarak seçilip eleme potasına gönderildi. İşte merak edilenler...

66d38411b8459937e3f00dc0.jpg

ZÜBEYDE'DEN HERKESİ ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

Zübeyde neden üzerine gelindiğini açıkladı ve isim de verdi. Zübeyde "Konuşmalar esnasında, özellikle Nigar da aynı, aynı pozisyonda olduğumuz için, 'Sizin buradaki amacınız ne?' demek isteniyor. Bu yüzden üstüme gelindiğini düşünüyorum. Çünkü bunun başka bir açıklaması yok. Dünkü potada ben hakkımı savundum diye, ayrıca bir de haksız durumuna düşürüyorum, niye tepki vermişim? Bu da çok enteresan, tepki verebilirim, ben hakkımı savunmak zorundayım. İlk potada ses çıkarmadım diye, bunda da ses çıkarmayacağım anlamına gelmez. Haksızlığa uğruyorsam tabii ki hakkımı savunacağım. Bu ismi de söyleyeyim, ben geldiğim ilk hafta biz oyuna girmeden önce stüdyo kapısında Nigar'la birlikte duruyorduk. Kerem'in direkt söylediği laf, 'abla senin bu yarışmadaki amacın ne, niye buradasın?' oldu" dedi.

66d38431b8459937e3f00dc5.jpg

KEREM'DEN İDDİALARA CEVAP GELDİ

Mehmet Şef'in Neden böyle bir soru soruyorsun? demesinin ardından Kerem "Burada beni herkes yarışmanın başından beri gayet iyi tanıdı. Ben her konuşmamda karşımdaki insanlara gerektiği yerde övgüleri vermekten çekinen bir insan değilim. Her zaman da söyledim, bu yarışmada herkes herkesi yenebilir. Ben o günkü sorumu hatırlamıyorum ama sorduysam bile kendimi tanıdığım için niyetim şudur... Herkese sormuşumdur. Buradan beklentin ne? Hedefin ne? Benim orada Zübeyde abla sen burada başarısız olursun tarzı bir niyetle onu sormuş olmam mümkün değil" dedi.

66d3843bb8459937e3f00dc7.jpg

NEVZAT'TAN DANİLO ŞEF'E DUYGUSAL ŞİİR

Nevzat Danilo Şef'e bir kızın ağzından Akrostiş şiir yazdığını söyledi. Somer Şef ise o şiiri okudu. İşte o duygusal şiir;

Alıntı Metni

66d3858bb8459937e3f00dcb.jpg

SON ELEME ADAYI DA BELLİ OLDU

Masterchef'te 7. eleme adayı da belli oldu. 4 çeşit mercimekle yaratıcılık tabağı hazırlayan yarışmacılardan en kötü tabağı yapan Semih son eleme adayı olarak seçildi. Nigar, Beyza, Çağlar, Akın, Zübeyde, Nevzat ve Semih eleme adayı olarak mücadele edecek. Pazar akşamı bir isim Masterchef'e veda edecek.

MasterChef'te 5. ve 6. eleme adayları belli oldu! Takım oyununda ağır fark
MasterChef'te ana kadroya giren 4. yedek yarışmacı belli oldu! 2 kural ihlali

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.