• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Masterchef'te Mehmet Şef ile Bedri Usta arasında 'Urfa Kebabı' tartışması! Son eleme adayı belli oldu

Defne

Forum Üyesi
66f85e2c793ca70899d92531.jpg

Masterchef'te eleme potasına girmek istemeyen yarışmacılar bireysel olarak mücadele verdi. Bedri Usta'nın anlatımıyla yarışmacılardan Patlıcan Kebabı istendi. Son eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

66f85e32793ca70899d92533.jpg

'DERS ÇIKARDIM'

Nevzat, "Benim adıma gerçekten berbat bir haftaydı ama çok öğretici oldu. Takımda nasıl rol almam gerektiğini bir tık daha düşündüm. En azından takıma en faydalı nasıl olabilirim diye düşünüyorum. Ders çıkardım bu haftadan. Kötü tabak yapmamak beni mutlu etti. Arkadaşlarım gerçekten Alper ve Ezgi çok güzel tabak yaptı. Onlara kaybettim. Tabağımdaki eksiklerimi çok net bir şekilde gördüğüm için çok da kötü hissetmedim. Umarım bugün de güzel tabaklar yaparım." dedi.

Survivor 2025'e katılacak mı? Nagihan Karadere'den dikkat çeken paylaşım

66f85e43793ca70899d92535.jpg

'YAPABİLECEĞİM YEMEKLER ALMAK İSTİYORUM'

Ayşe kendi performansıyla ilgili, "Benim performansım genelde yüksel değil. 3'te 1, 3'te 0 yapıyorum. Ben diğer arkadaşlarıma göre tecrübesizim daha fazla bundan ötürü de zorlanıyorum. Takım oyunu olsun, normal oyun olsun zorlanıyorum biraz bunu saklayamam. Kendi yetiştireceğim, yapabileceğim yemekler almak istiyorum." ifadelerini kullandı.

Uzun saçlarından vazgeçti! Serenay Sarıkaya yeni tarzıyla dikkat çekti

66f85e50793ca70899d92537.jpg

'URFA KEBABI' TARTIŞMASI

Masterchef'e konuk olan Bedri usta, fırında patlıcan kebabı yemeğini anlattı. Şefler patlıcan kebabının tadına bakarken Somer şef en sevilen kebapları sordu. Mehmet şef, "Benim Türkiye'de açık ara sevdiğim kebap, Urfa'dır" dedi. Bedri usta, "Urfa diye bir kebap yok. Şanlıurfa'da sade kebap derler. Acılı ve acısız kıyma kebabı vardır sadece." yanıtını verdi. Mehmet şef itiraz ederek "Var kardeşim, lokantaların menülerinde niye öyle var" diye sordu. Bedri Usta, "Bir tanesi öyle yazmış, ne alakası var. Urfa'da isot da geziyor, ne acısızı. Bir acılı kıyma vardır, bir de acısız. Urfa'da ona sade kebap derler." dedi.

Ezgi Şenler ile ayrılmıştı! Buray: Bazen üç günde unutulur

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.