• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Masterchef'te eleme adayları belli oldu! Somer Şef yaptığı hareketle herkesi güldürdü

Defne

Forum Üyesi
66bbc9ad37446c2415402633.jpg

Masterchef'te heyecan giderek artıyor. Takımların yarışında kıran kırana bir mücadele vardı. Birbirinden güzel kebapların yapıldığı gecede tabaklar şeflerin beğenisine sunuldu. İşte Masterchef'te merak edilenler...

66bbc9b637446c2415402635.jpg

KIRMIZI TAKIM DOKUNULMAZLIĞI ALDI

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. En güzel Manisa Kebabını yapan takım Kırmızı Takım dokunulmazlığın sahibi oldu.

66bbc9c437446c2415402637.jpg

KIRMIZI TAKIM'DA GERGİNLİK

Oyun sonrası Kırmızı Takım'da gerginlik çıktı. Deniz Beyza'ya "Ben anlamadım hala neden soğanını kendin yaptığını" dedi. Beyza da "Çünkü boştaydım Deniz. Senin de işin vardı" dedi.

Deniz: Ama yapmıştım yani, bu beni biraz kale almamak oluyor.

Beyza: Hayır alakası yok, sadece tabağım benim sorumluluğum altında. Boştayım tabağımı devam ediyorum anladın mı?

Deniz: Çok güzel devam ettik.

Beyza: Tabaklama benim sucuk değil, ben hazırladım nereye kayboldu bilmiyorum.

66bbc9d237446c2415402639.jpg

MEHMET ŞEF'İ SİNİRLENDİREN HAREKET

Kağıda konan şişe sinirlenen Mehmet Şef "Buraya kadar geldik mi yani, kağıda koyduğunuz şişi biz yiyecek miyiz yani? Alın abi bunu burdan" dedi.

66bbcb4d37446c2415402641.jpg

SOMER ŞEF'TEN GÜLDÜREN HAREKET

Somer Şef kebaplar hazırlanırken elindeki not kağıdını alnına yapıştırarak konuşunca gülüşmelere neden oldu.

66bbcc8437446c2415402649.jpg

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI ALAN İSİM BELLİ OLDU

Mavi Takım'daki yarışmacılara bireysel dokunulmazlık ve eleme adaylarının belirlenmesi için "Kareloni" yapmaları istendi. En güzel tabağı yapan isim ise Eda oldu. Eda bireysel dokunulmazlığı aldı ve bir de eleme adayı seçti.

66bbcd2c37446c241540264c.jpg

İLK ELEME ADAYI KEREM OLDU

Eda eleme potasına Kerem'i gönderdi. Kısa bir konuşma yapan Kerem "Bekliyordum sürpriz olmadı benim için. Dokunulmazlık yarışması benim için çok önemliydi. Tek şansımdı olmadı. Elimden gelenin en iyisini pazar günü yapıp devam edeceğim" dedi.

66bbd13b37446c2415402674.jpg

İKİNCİ ELEME ADAYI DA OYLAMA İLE BELLİ OLDU

Oylama sonucu ikinci eleme adayı da belirlendi. Kaan ve Zübeyde 6'şar oy alınca eleme adayını netleştirmek için kaptan Nevzat tercih yaptı. Nevzat potaya gidecek ismi belirledi. 7 oy alan Kaan ikinci eleme adayı oldu.

Masterchef'te Mavi Takım kaptanı belli oldu! Mehmet Şef çok kızdı: Siz burayı ne zannediyorsunuz?

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.