• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: Masterchef'te 17. yarışmacı kim oldu?

Defne

Forum Üyesi
66aaa7b370687e0899cb6d8c.jpg

Yarışmacılardan semizotu ile yaratıcılık tabağı bekleyen şefler beklenmedik tepkiyle karşılaştı. Mehmet, "Ben semizotunu hayatımda hiç ağzıma bile koymamışım. Bizim orada manavlarda satılmıyor. Yeşillik kültürü yok bizim oralarda." dedi. Mehmet şef, 'Bu yarışmada bu tür ürünler çıkacak ne yapacaksın' sorusuna 'Bir şeyler yapacağız' cevabını verdi.

66aaa69d70687e0899cb6d84.jpg

'DOĞAÇLAMA YEMEK YAPAMADIM'

Yarışmacılara kendiyle ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet şef, "Hayatım boyunca doğaçlama yemek yapamadım. Reçete yazıp hatta tabağı çizmeden yemek yapamıyorum. Öyle yapan arkadaşlarımız var ona saygı duyuyorum, emektir ama ben reçeteyi yazıp, tabağı çizip neyi nereye koymadan ben yemek yapamıyorum" ifadeleri kullandı.

Survivor All Star 2024'de sakatlanmıştı! Nagihan Karadere'den sağlık durumuyla ilgili açıklama

66aaa6a770687e0899cb6d86.jpg

'BİR İKİ ARKADAŞIMIN ÇOK ÇABUK DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRÜYORUM'

Mehmet şef, sürekli not alan Deniz'e 4. grup yarışmacı hakkında fikirlerini sordu. Deniz, "Birkaç tane arkadaşım çok çabuk düşüyor. Ben de haftanın başlarında yaşamıştım, ilk iki üç günüm rezildi. Kendimi gösterememiştim. Kendime de çok sinirlenmiştim. Bir iki arkadaşımın çok çabuk düştüğünü görüyorum, düşmesin kimse. Arkada gerekli motivasyonu veriyoruz. Düşmesin kimse. Adel hanımın düştüğünü gördüm, Zeynep hanımın düştüğünü gördüm. Mesela Kerem'in ve Kaan'ın bir şey yapamadıklarına sinirlendiklerini gördüm. Onlar üzülmek yerine sinirleniyorlar. En güzel çalışanlardan birisi Sevim abla, gerçekten ne modunu düşürüyor ne de sinirleniyor. Toparlıyor bir şey yaptığı zaman" dedi.

'Yeni maske, aynı görev' diyerek duyurmuştu! Marvel filminden servet kazanacak

66aaa6b270687e0899cb6d88.jpg

ADEL TABAĞINI YETİŞTİREMEDİ

Şefler süre dolduğu için yarışmacılarda ellerini havaya kaldırmasını istediklerinde Adel tabağı yetiştirememişti. Mehmet şef, 'Senin tabağın nerede?' diye sordu. Adel, 'Şef tabaklayamadım sürem yetmedi. Son 3 son 1 derken hesaplayamadım, bıraktım." cevabını verdi.

Akıma katıldı! Defne Samyeli buz gibi suya girdi

66aaa6be70687e0899cb6d8a.jpg

KULLANDIĞI ÜRÜNÜN İSMİNİ UNUTTU

Zeynep, tabağını sunduğunda Mehmet şef, hangi ürünleri kullandığını sordu. Zeynep bir ürünün ismini bilmediğini söyleyince Mehmet şef, "Böyle mi ilerleyeceğiz? Ben peynirin adını bilmiyorum. Bir tane yeşil yağım var dağılmış. Aslında şu şöyle olacaktı diye mi ilerleyeceğiz." diyerek tepki gösterdikten sonra Zeynep'e tekrardan hamurun içinde ne peyniri olduğunu sordu. Zeynep, 3 çeşit peynir kullandığını birini tadını beğenerek koyduğunu ifade etti. Mehmet şef, 'Biri bilinmeyen peynir diye yazabilir miyim notlarıma?' diye sordu. Zeynep, 'Hayır' cevabını verdikten sonra gidip bakabileceğini söyledi. Mehmet şef istemedi.

Necip Memili'nin tiyatro heyecanı: Harika iş çıkartıyoruz!

66aaaa0370687e0899cb6d94.jpg

17. YARIŞMACI

MasterChef Türkiye 2024’ün ana kadrosuna katılan 17. isim Emre oldu.

MASTERCHEF ANA KADROYA GİREN YARIŞMACILAR
1- Zeynep

2- Hakan

3- Onur

4- Ümmühan

5- Deniz

6- Çağlar

7- Serhat

8- Alper

9- Ayşe

10- Beril

11- Semih

12- Eda

13- Muratcan

14- Zeynep

15- Nigar

16- Beyza

Adriana Lima'nın kızlarıyla alışverişte! Ayça Çağla Altunkaya'nın milyonluk yüzüğü dikkat çekti

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.