• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: MasterChef ana kadroya kim girdi? MasterChef yedeklerden ana kadroya giren yarışmacı kim oldu?

Defne

Forum Üyesi
66df3cfc70687e0899cc2240.jpg

MasterChef Türkiye'nin bu bölümünde; Yarışmacılardan sarımsak ürün olarak verilip yaratıcılık tabağı beklendi. Huriye'nin tatlı yapacağını öğrenen Mehmet Şef çok şaşırdı. Bera, 'Evine gitmek istiyor' dedi. Huriye sert şekilde yanıt verdi. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

Şefler yarışmacılara hem bir önceki yarışmada yaptıkları hatalarla ilgili düşüncelerini hem de son yarışma için duygularını sordu. Yarışmacılar sırasıyla yanıtladı.

66df3c8870687e0899cc223e.jpg

Huriye: Eski yaratıcılık oyunlarında eksiklerim vardı şu an eskilerin daha fazla üstüne koyup şansımı çok iyi değerlendirip, önlüğümü giyip ana kadroya gireceğim.

66df3b9b70687e0899cc223b.jpg

Danilo Şef, önceki yarışmada Beza'ya yaptığı Ravioli yemeğinden ötürü kırgınlığı olduğunu ifade etti. Beyza Nur da, 'Daha önce hiç ravioli katlamamıştım.' dedi.

Bartu Küçükçağlayan'dan Merve Özgüle itirafı! 'Özcan Deniz yüzünden evlenemem'

66df3b8670687e0899cc2239.jpg

Enes: Artık 2. bir şansım yok. Kendi haftamdaki arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum. Bundan sonra asla hata yapmayacağım.

66df3b5570687e0899cc2235.jpg

Danilo Şef ve Somer Şef makarnayı suda haşlamayan Adel'e takıldı. Adel, "Sosum sulu ve 15 dakikam olduğu için orada pişirmeyi tercih ettim. Benim sosum suluydu çok içine geçmesini istedim ama olmadı" dedi.

66df3b6970687e0899cc2237.jpg

Sercan: Makarna'yı 2. kez yapmıştım. Aslında güzel bir tabak çıkardığımı düşünüyordum. Sadece biraz geç attım ve çiğ kaldığını söylediniz. Mutluyum.

66df3b1f70687e0899cc2233.jpg

Ensar: Artık o önlüğü almak istiyorum. Güzel şeyler zaman alır. Hırslandım, hazırlandım, istiyorum.

Reklam aşkı deniyordu! Taylor Swift ve Travis Kelce'den iddialara inat mutluluk pozları

66df3b0970687e0899cc2231.jpg

Bartu: Geçen hafta olmadı ama en azından şu an ki oyunumuz yaratıcılık üzerine ve en iddialı olduğum konu o. Bomba gibiyim. Buradayım, kazanacağım.

66df3ac770687e0899cc222f.jpg

Bera: Hep iyi bir performansı ama demek ki bir yerlerde bir hata var. Düzeltmem gereken bir şeyler var ama neyi değiştirmem gerektiğinin artık farkına varamıyorum. Ben yine en iyi bildiğim işi, yemek yapacağım. Artık bu son şansımız. Bomba gibiyim ne olacağını birlikte göreceğiz.

66df3a7470687e0899cc222d.jpg

Şeyhmus: Bugün kendimle ilgili bir şey fark ettim. Ben daha önce yapmadığım yemekleri daha önce yaptığım yemeklerden daha güzel yapıyorum. İlk defa yaptığım şeyleri daha iyi yapıyorum ilginç.

Güzel Aşklar Diyarı’ndan bir tanıtım daha! 'Deniz benim karım, yeri de benim yanım'

66df3a3f70687e0899cc222b.jpg

'SARIMSAKLI TATLI'

Mehmet Şef, tek tek yarışmacılara nasıl bir yaratıcılık yemeği yapacağını sorarken beklenmedik bir cevapla karşılaştı. Tatlı yapacağını söyleyen Huriye'ye Bera, 'Evine gitmek istiyor' dedi. Huriye de, 'Seni gönderirim evine görürsün. Denedim ki yapıyorum. Soğandan olursa sarımsaktan da olur. İddialıyım" yanıtını verdi.

66df3e0570687e0899cc2248.jpg

Yarışmacılardan son üçe kalanlar; Huriye, Bera ve Sercan oldu. Türkiye - İzlanda maçından sonra ana kadroya giren son yedek yarışmacı belli olacak.

Galler Prensesi Kate Middleton, sağlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu! '9 ay çok zor geçti'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.