• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: MasterChef ana kadroya giren 11. yarışmacı kim oldu?

Defne

Forum Üyesi
66a1605905089e4aaa598ccf.jpg

Mehmet Şef, Ümmühan'a Beril'le barışıp barışmadıklarını sordu.

66a1626305089e4aaa598cdd.jpg

Ümmühan: Şef, bizim Beril'le küsmemiz, kavga etmemiz veya barışmamız gereken konular yok. Beril'le kişisel hiçbir problemim yok. Olamaz da, haddim değil. Ne ben kimse hakkında kişisel yorum yapabilirim ne de başka birisi benim hakkımda yorum yapabilir. Sadece ben yıldızımızın barışmadığını söyledim ama ortak düşüncelerimiz çok fazla var. Aynı takımda da olabiliriz. Bizim atışmamız falan yok. Sadece benim kendimle alakalı bazı şeyler var.

Nurgül Yeşilçay sezonu açtı! Necati Kocabay ile Marmaris keyfi

66a1625b05089e4aaa598cdb.jpg

Beril: Benim ayrı bir yerde onun ayrı bir yerde oturmasına hiç gerek yok. Dediği gibi gerçekten biz birbirimizin karakterine bir laf söylemedik, atışmadık. Olabilir hani onun dediği gibi yıldızı barışmamıştır ama ben mesela kaptan olurum ileride bu Ümmühan'ı takımıma almayacağım anlamına gelmez. Çalışmasını beğeniyorsam ben onu alabilirim.

Kırmızılı kadının Aslı Hünel olduğu ortaya çıktı!

DENİZ İLE LEYLA ARASINDA GERGİNLİK

Danilo Şef 6 kişinin ikinci tura çıktığını söyledi. Sonra ortalık bir anda gerildi. Konuşmalar şu şekilde;

66a1622f05089e4aaa598cd5.jpg

Çağlar:
6 kişi çıkmış helal.

Deniz gülmeye başlayınca Mehmet şef nedenini sordu.

66a1622005089e4aaa598cd2.jpg

Deniz alaycı bir şekilde gülmeye devam ederek: Çıkmış 6 kişi dedi de şef. Daha az bekliyordu da, ben öyle söyleme demiştim.

Leyla: Keşke yukarıda olsaydık da sizi izleyebilseydik.

Çağlar imalı bir şekilde: Keşke...

66a1624305089e4aaa598cd7.jpg

Leyla: Geleceğim merdivenden 2 dakika bekle.

Çağlar: Bekliyorum.

Deniz eliyle kapıları göstererek: Geldiğinde şuradan çıkıyorsun, giderken de buradan.

66a1624f05089e4aaa598cd9.jpg

'BEN SENİN CANIN DEĞİLİM'

İkinci turda söz alan Leyla yaşadıkları gerginliğe ilişkin, "Çağlar bana kendini de ifade etti. Önemli olan Çağlar orada arkadaşlar arasında sessizce güverenek konuştu sanırım. Siz söyleyin dediğiniz Çağlar 'yok yok söylemeyeyim, ayıp olur' diyor. Bir yüzü kızardı zaten. Söylenmemesi gerektiğini düşündü. Sonrasında onun çevirmenliği yapan arkadaşımız bence bize yanlış çeviri yaptı" ifadelerini kullandı.

Deniz, 'Canım burada bir şey gizli kalmıyor' diyerek cevap verdi. Leyla, 'Ben senin canın değilim. İsmim Leyla, soyadım da Ünlü' diyerek tepki gösterdi. Deniz, 'Tamam, unutuyorum.' sözlerinden sonra tekrardan gülmeye başladı.

Yılmaz Morgül ‘ateşe düştüm’ demiş ve telif yemişti! Mert Demir ilk kez konuştu
Taylor Swift’e Eminem darbesi!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.