• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Masterchef All Star'da şoke eden eleme! 'Görünenin dışında görünmeyen mücadelem vardı'

Defne

Forum Üyesi
6563a24d86b24407ec9abb63.jpg

Masterchef All Star'da hafta boyunca mavi ve kırmızı takım kıyasıya mücadele etti. Mavi takımın kaptanı Alican olurken kırmızı takımın kaptanı Batuhan oldu. Haftayı kırmızı takım 3-0 galip kapattı. Mavi takımdan Cemre hariç herkes eleme adayı olarak potada mücadele etti. Dün oynanan bireysel oyunda ise son kırmızı takım kaptanı Batuhan potaya girdi.

İlk kez potanın 6 kişi olduğu Masterchef'te yarışmacılar ilk olarak yaratıcı tabaklar yaptı. Yarışmacılarabottarga ve kuzu kulağı verildi. Bu iki ürünün ön planda olduğu yaratıcı tabaklar için yarışmacılara 45 dakika süre verildi.

6563522986b24407ec9ab9f7.jpg

Hande Erçel'in düğün gibi doğum günü! 30'uncu yaş pozlarına beğeni yağdı

GECENİN EN İYİ TABAKLARI BELLİ OLDU

İlk turda gecenin en iyi tabağını Hasan ve Barbaros yaptı. İlk etapta bu hafta iki kişi gelecek haftaya geçti.

ŞEF TABAĞINA GEÇTİLER

Son dörde kalan Dilara, Batuhan, Esra ve Alican Danilo şefin,'Linguistico' isimli tabağını yaptı. Yarışmacılara Danilo şefin tabağı için 55 dakika süre verildi. Danilo şefin en iyi tabağını Esra yaptı. Esra'dan sonra en iyi tabağı yapan ikincisi isim Batuhan oldu.

6563a29186b24407ec9abb65.jpg

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Son ikiye Dilara ve Alican kaldı. Masterchef All Star'a veda eden ve yarışmanın 12. olan isim Alican oldu.

Mehmet şef, "Herkese olan saygınla biliyoruz. Hiç kimsenin kalbini kırmayan, tam bir beyefendisin. Maalesef bir rahatsızlığın var. Bize bile söylemedin iğne olman gerektiğini." açıklamasında bulundu. Danilo şef, "Herkesten daha zor süreç yaşadın. Gülerek bunu karşıladın, başarılı şekilde tamamladın. Hep arkandayız, hep yanındayız." dedi. Somer şef, "Ayakta durmakta bile zorlanırken yemek çıkardın, mühim olan mücadele ruhun. Her şeyin başı sağlık öncelikle çok dikkatli ol. Sen çok değerlisin. Bir kere konuşman, duruşun, nezaketin bizi her zaman çok etkiledi. Seni özleyeceğiz. Gülen yüzünü, şaka kaldırır tarafını çok özleyeceğiz. " ifadelerini kullandı.

Survivor'a katılacak yeni isim belli oldu! 'Turabi olmadan bir yanım eksik kalacak'

"MUTLU VEDA EDİYORUM"

Alican yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Zor bir tabaktı. Aslında ürünleri bitirdim, tamamladım. Burada olmak çok güzeldi tekrardan. Siz de iyi ki varsınız. Mümkün olduğunca güzel iz bırakabilmek adına görevimi tamamladım. Güzel örnek olabildiysek ne mutlu bana. Hatam olduysa affola. Yolun sonuna geldik. Bugün mutlu veda ediyorum. All Star'a ilk geldiğim gün çok heyecanlıydım. Çok güzel zamanlar geçirdim burada.Görünenin dışında görünmeyen mücadelem vardı. Özellikle bu sene çok fazla hastalığım yüzünden problem yaşadım. Kimseye belli etmeden yoluma devam etmeye çalıştım.

MasterChef Alican'ın hastalığı nedir? Herediter Anjiyoödem belirtileri ve tedavisi...

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.