• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Masterchef All Star'da bir eleme adayı daha belli oldu! Cemre ve Kıvanç arasında tartışma

Defne

Forum Üyesi
654fc1ab86b24a1ed8e73056.jpg

Masterchef All Star'da mavi ve kırmızı takım hafta boyunca kıyasıya mücadele etti. Mavi takımın 2-1 kazandığı Masterchef'te bu haftanın eleme adayları da belli olmuştu. Masterchef All Star'da bu haftanın eleme adayları; Dilara, Ayaz, Cemre, Alican, Tahsin ve Batuhan olmuştu. Geriye kalan yarışmacılar 7.eleme adayı olmamak için kıyasıya mücadele etti.

CEMRE VE KIVANÇ ARASINDA TARTIŞMA

Kırmızı takımda birlikte mücadele eden Kıvanç ve Cemre arasında yemek yapım öncesi tartışma çıktı. Kıvanç geçtiğimiz bölümlerde yaptığı açıklamada Tahsin'e 3'te 2 yaptığı için destek vermiş ve eleme adayı olmaması gerektiğini dile getirmişti. Tahsin yaptığı açıklamada, "Ben kaybedildiğimde potaya gideceğimi tahmin ediyordum. Bizim takımda her zaman yemeğe oy vermeyen insanlar var. Hiç problem değil " dedi.

654fc2f086b24a1ed8e7305b.jpg

Durumu adaletsiz bulduğunu belirten Kıvanç, "O an vicdanım el vermedi. Ben, Batuhan ve Esra üçümüzden ikisi potaya gidecekti. Cemre orada oyunu 3'te 2 yapmış birine verdiği için haksızlık yaptığını düşünüyorum. 3 tabak yaptı ikisini kazandı. Başkası olsa o şekilde söylerdim. Ne isterse yapmakta özgürdür, Cemre benim arkadaşım." ifadelerini kullandı. Öte yandan Kıvanç, Tahsin'e Tolga'dan daha uzak olduğu için oy verdiğini söyledi.

Cemre de Kıvanç'a cevap olarak, "Bu olay bana nasıl kaldı merak ediyorum gerçekten, herkes Tahsin'e oy vermiş. Ben insanların beynini okumak zorunda mıyım? Ben senin kime oy vereceğini nereden bilebilirim? Ben içimden geçenleri yazdım. Beni hedef olarak gösteriyorsunuz, karşıyım şu anda. Siz de oy attığınız için Tahsin potaya gitti." açıklamasında bulundu.

654fc3f486b24a1ed8e73067.jpg

KONUK ŞEFİN TABAĞINI YAPTILAR

Yarışmacılar daha sonra eleme adayı olmamak için konuk şefin tabağını yapmaya geçtiler. 2018 ve 2022'de dünyanın en iyi pasta şefi seçilen Antonio Bachour bu haftanın konuk şefi oldu. Yarışmacılar bu programa özel hazırlanan tatlıyı yaptı. Yoğurt ve antep fıstıklı tatlıyı en iyi yapan yarışmacı Hasan oldu. Hasan'dan sonra ilk turdan eleme adayı olmaktan kurtulan yarışmacılar Sergen ve Esra olarak açıklandı.

654fc0e386b24a1ed8e73048.jpg

MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!

İKİNCİ TURA GEÇİLDİ

İkinci tura kalan yarışmacılar 3 şefin en sevdiği çayları seçti. Tolga ve Barbaros Mehmet şefi, Kıvanç ve Eren Danilo şefi, Tanya da Somer şefi seçti. Mehmet şefi seçen Tolga ve Barbaros kuşburnundan, Danilo şefi seçen Kıvanç ve Eren hibiskustan, Somer şefi seçen Tanya ise ısırgan otu çayından yaratıcı tabaklar yaptı.

654fe16a86b24a1ed8e73153.jpg

İkinci tur devam ederken Alican rahatsızlığından ötürü stüdyodan ayrıldı.

GECENİN ELEME ADAYI AÇIKLANDI

İkinci turun en iyi tabağını yapan isim Kıvanç oldu. Gecenin ikinci olan tabağını ise Tolga yaptı. Tolga'dan sonra gecenin üçüncüsü Eren oldu. Son ikiye Barbaros ve Tanya kaldı. Yedinci eleme adayı Tanya oldu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.