''Maçı, Alanyaspor'un oynayacağı oyun belirler..''

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Vole yorumcusu Serdar Ali Çelikel, Beşiktaş-Alanyaspor maçını değerlendirdi..

Serdar Ali Çelikel'in yorumu;

'' Cuma günü oynanacak maçın belirleyici unsuru Alanyaspor dur. Redmond cezalı, dolayısıyla bir On numara pozisyonu ki, Kayseri'de ilk defa verim vermiş bir oyuncusu yok. Demekki hoca orada Gedson'u değerlendirecek, Dele Alli'den olmayacak o belli. Sağ beke Tayfur' çekecek veya Necip'i, ben Tayfuru atacağını düşünüyorum. Ve Aboubakarın ilk 11 başlayacağını, Cenk'in solda, Muleka'nın da sağda oynayacağını düşünüyorum. Bu üçlünün arkasında da Gedson olacaktır. Beşiktaş'ın üç tane cezasılısı var, Saiss'te yok. Saiss'in yerine bence Wellinton'la başlayacak hoca.

Çok önemli üç tane eksik var, ben Saiss'i çok beğeniyorum, bence ligin en iyi sol stoperi, Wellinton normalde sağ stoper ama bu sefer solda oynayacak. Sağ bekte Tayfur bence Rosier kadar oynar. Ama 10 numara Gedson'u oynatırsa, arkadaki ikiliden biri Josef diğeri Salih olacak, beklenen o. Şimdi bu nedir? ne demek istiyorum? pres takımı olursan 4-0 falan biter maç, yani Alanya ben top yapayım, kaleden paslı çıkayım, derse maç 4-0 biter, Gedson, Salih, Josef falan ağzıyla basarlar, 4 tane atarlar. Eğer kontratak oynarlarsa Beşiktaş'ın arkada zaaflarından faydalanabilirler. Kayseri'de belli periyotlarda, özellikle Rosier'in arka tarafında, Sol bekin arka tarafında, bunları gördük. Dolayısıyla burada oyunu belirleyen unsur Alanyaspor'un nasıl oynayacağıdır. Ama ben Abucu olduğum için bir tane atar diye umud ediyorum.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.