• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Lucas Torreira ile Devrim Özkan ayrıldı mı? İşte perde arkası...

Defne

Forum Üyesi
659bbec42d16abe7d9d1abd8.jpg

Oyuncu Devrim Özkan'ın, Galatasaray'da forma giyen Lucas Torreira ile bir süredir dolu dizgin bir aşk yaşadığı iddia edilmişti. ilk etapta bu iddiaları yalanlasalar da Miami'de görüntülenmeleri ikili hakkındaki iddiaları güçlendirmişti. Ünlü çift, bir süre sonra ise aşk söylentilerini doğrulamışlardı. Doludizgin bir aşk yaşayan ikili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları romantik paylaşımlarla çok konuşulmuştu.

AŞK BİTTİ!

Evlenmeleri beklenen çiftten kötü haber, geçtiğimiz günlerde geldi. Torreira ile Özkan'ın ilişkisinin sona erdiği ortaya çıktı. İkilinin sosyal medya hesaplarından birlikte yer alan fotoğrafları kaldırması sonrası, birbirlerini takip etmeyi bıraklamaları dikkat çekti.

659bbd602d16abe7d9d1abb0.jpg

Lucas Torreira (27) ile Devrim Özkan'ın (25) biten ilişkisi, Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Milliyet yazarlarından Ali Eyüboğlu'nun sunumuyla TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına konu oldu.

659bbd832d16abe7d9d1abb2.jpg

AYRILIĞIN PERDE ARKASI

Sunculardan Müge Dağıstanlı Erdoğan, ayrılığın perde arkasına dair şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

659bbdba2d16abe7d9d1abb4.jpg

"BAŞKA BİR ŞEY VAR BU AYRILIĞIN ALTINDA"

Programın bugünkü konuğu Ebru Polat, bu iddialar hakkında; "Paranın sorun olacağını sanmıyorum, Torreira'da o para vardır zaten. Bunlar çok büyük paralar değil futbolcular için. Kaç milyon euro'lar alıyor onlar! Belli ki ikisi birbirlerini çok seviyordu. Ben Torreira'nın para için Devrim'den ayrılacağını düşünmüyorum. Murat Boz ile ilgili olduğuna da inanmıyorum, Murat çok karakterli bir insan. Devrim de çok seviyeli karşılık veriyor Murat'a. Başka bir şey var bence bunun altında. İkisinden birinin tarafında bir aldatma söz konusu olabilir, ne olmuştur bilinmez. Gecenin bir yarısı para için ağlayarak çıkmaz evden kimse. Ama ben barışacaklarını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

659bbe1b2d16abe7d9d1abcb.jpg

Ali Eyüboğlu ise "Bir soru sormak istiyorum. Türkiye'ye gelmiş, onlarca yıldız futbolcu arasından burada bir tane Türk bir kızla evlilik yapanı var mı? 'Herkes evlilik beklerken ayrıldılar' deniyor. Herkes bir senaryo yazıyor, o yazdıkları senaryoya inanmak istiyor. Gerçekleşmeyince de hayal kırıklığı yaşıyorlar. Murat da Devrim'e karşı bir serenat yapmıyor bence" yorumunda bulundu.

Dikkat çeken yüzük! Lucas Torreira'dan 'evlilik' açıklaması
Lucas Torreira ile aşk yaşıyor! Devrim Özkan'dan 'hamilelik' iddiasına cevap

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.