• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım merkezi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Lafla *Peynir Gemisi Yürümez

alcnpktn

Forum Üyesi
Masis Kuyumcu, Duhuliye okurları için kaleme aldı

2000 Yılından beridir geldiğimiz nokta ortadadır. Kulüp çok büyük aşama kaydetmemiştir. Camia içerisinde işlerin yolunda gitmediğine inanan çok önemli bir kitle var. Bu kitlenin eleştirilerine önem verilmesi ve kulak ardı edilmemesi gerekiyor. Bu kişiler için sürekli iç düşmanlar vurgusu yapılmamalı. Artık iş öyle bir hale geldi ki; her eleştiri yapan Beşiktaş düşmanı ilan ediliyor. Bunun doğru bir bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Düşünce ve inançlarımız ne olursa olsun camia dışında Beşiktaş'ın başarısızlığını isteyen gerçek düşmanlara karşı birlik ve beraberliği sağlayabilmeliyiz. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün spordan anlayan bir yönetim kuruluna ihtiyacı var. Sayın Çebi iyi bir iş insanı olabilir ama kurduğu yönetim kurulu doğru adımlar atamadı. Peki buna karşı eleştirenler ne yapıyorlar? Sadece konuşmakla iş yürütüyorlar. Bu kişiler Başkan ve yönetimi eleştirirler ,hem de çıkmayı düşünen adayları. Kimse sormaz mı bu kişilere senin amacın ne diye.Artık Söz konusu Beşiktaş ise kişisel hırsları bir kenara bırakmak lazım. Mantıklı projelerle kulübü gerek mali açıdan rahatlatacak , gerekse sportif anlamda ileriye taşıyacak yönetim adaylarına ihtiyaç var. Başkan ve yönetim kurulunun , amiyane tabirle 'paralı' olmasının kulübe bu güne kadar hiç bir fayda sağlamadığını, kişisel popülariteyi artırmanın ötesine geçmediklerini yıllar içinde gördük. Bu 'paralı' yöneticilerin, görev süreleri tamamlandıktan sonra da kulübe faydalı olmak adına herhangi bir branşa sponsor olduklarını dahi göremedik. Son Avrupa maçında Taraftar 'Yönetim İstifa' diyor, kongre üyeleri buna bugüne kadar olduğu gibi kulak tıkıyor. Halbuki Beşiktaş' ın tek ve gerçek sahibi taraftara artık sizce de kulak verme zamanı gelmedi mi?Beşiktaş taraftarı ortada bir tane transfer yokken bütün kombineleri 1 dakika içinde bitiriyorsa transfer istemekte en büyük hakkıdır. Hani diyorsunuz ya ne kadar ekmek o kadar köfte. Beşiktaş taraftarı ekmeği yeterince veriyor. Karşılığını da Beşiktaş'ın başarılı olması adına ister. Görelim bakalım verilen ekmek karşılığında köfte ne olacak?

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.