• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Kongreye kadar taşın altına elimi koyarım"

OqaN

Forum Üyesi
Futbolculuk kariyerinin tümünü Beşiktaş'la geçirdi, "Atom Karınca" lakabıyla hafızalara kazındı. Antrenörlük kariyerinde de bir dönem siyahbeyazlı takımı çalıştırdı. Kartal'da yaşanan her krizde adı gündeme geldi; şu anda da olduğu gibi... Evet Rıza Çalımbay'dan bahsediyoruz… SABAH SPOR'a açıklamalarda bulunan deneyimli hoca, Beşiktaş'a vefa borcu olduğunu belirtip, "Bu borcu ödemeye hazırım" dedi. İşte Rıza Çalımbay'ın açıklamaları: OLUŞTURDUĞUM SİSTEME İNANIYORUM "Kongreye kadar ister ağabeylik deyin, ister elini taşın altına koyma… Seve seve göreve hazırım. Ben orada doğdum, büyüdüm. Futbolculuk hayatım, her şeyim orada geçti. Böyle bir sıkıntılı durumda tabii ki takımın başına geçerim hem de seve seve geçerim, sorun yok. Çünkü neden biliyor musunuz? Benim Beşiktaş'a minnet borcum var. Yıllarca Beşiktaş'ta oynamışım, başka yere gitmemişim. Beşiktaş'ın sayesinde bir sürü şey elde etmişim. Tabii ki kriz yönetmek kolay değil. Ancak kriz yaşayan takımlara çok gittim. Sonuncu sırada olan takımı bile aldım. Ben kendime her açıdan güveniyorum. Bir de kendi sistemime inanıyorum. Zaten oraya geleyim, en iyisini yaparım, daha da iyi olurum." BU KADRO ŞAMPİYONLUĞA OYNAR Beşiktaş'ta çalışması halinde şampiyonluklar kazanacağını vurgulayan Rıza Çalımbay, şöyle devam etti: "Sivasspor'u Avrupa'ya taşıdım, Türkiye'ye önemli puanlar kazandırdım. Türkiye Kupası'nı aldık. Bunlar Sivasspor'un tarihinde ilk olan şeyler. Onları başaran bir kişi, daha iyi kadrolarla ve imkânlarla daha iyisini yapabilir. Beşiktaş'ın mevcut kadrosu, şampiyonluğa oynar. Ancak transferlerin yüzde 80-90'ı takıma hazır gelmemiş. Hazır gelmek çok önemli. Alınan oyuncuların kariyerleri çok iyi ama fiziki açıdan hazır olmayanlar var. Beşiktaş takımı ne ligden ne de şampiyonluktan kopar." İKİSİ ARASINDA FARK GÖREMİYORUM Rıza Çalımbay, A Milli Takım'da yaşanan teknik direktör değişimi için de "Türkiye çok büyük bir ülke. Böyle bir ülkenin milli takımını çalıştıracak bir tane Türk antrenör yok mu? Stefan Kuntz ile Vincenzo Montella arasında hiçbir fark bulunmuyor. Kadro aynı ancak şunu söyleyebilirim, antrenör değişiminin faydası oldu" değerlendirmesinde bulundu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.