• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Koca koca insanları şekilden şekle sokuyordum!'

Defne

Forum Üyesi
653681aa86b2440bd4eab377.jpg

Gizem Karaca, Bestyle Magazine ekim sayısına kapak oldu. Dergiye röportaj da veren Karaca, oyunculuğun kendisi için hayal ürünü olmadığını dile getirdi.

"AİLEDE HERKESİ OYNATIYORDUM"

Alıntı Metni

6536812086b2440bd4eab369.jpg

Gizem Karaca kuzeniyle Çeşme tatilinde! Ayağıyla kuma şekil çizdi

"BİR YANIMI DAHA KEŞFETTİM"

Güzel oyuncu, "Şimdi düşününce, ben aslında belli etmişim kendimi çocukken, şanslıyım ki yolum ona göre evrildi. Başka bir iş yapabileceğimi asla hayal etmedim. Hep filmlere ve oyunculara hayranlık duyardım. Kaderim beni kamera karşısına attı. Çok şükür çok sevdiğim bir işi yapıyorum. Şimdi yeni yaşımda yeni bir yanımı keşfettim ve kamera arkasına geçmeye başladım" dedi.
6536812a86b2440bd4eab36b.jpg

"SÜREKLİ ELİMDE BAVUL VAR"

Evlendikten sonra İzmir’de yaşayan ama İstanbul’dan da kopmayan Karaca, "Projem olmadığında İzmir’deyim, olduğunda ise İstanbul’dayım. Sürekli bir bavul var elimde. Ben buna çok alışığım, hiç şikayetim yok. Zaten bir yere kök salabilen biri değilim, bu yüzden bu sistem beni canlı tutuyor" ifadlerini kullandı.

Gizem Karaca lüks evinden paylaştı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.