• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım merkezi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Kimse Beşiktaş'tan büyük değildir!"

alcnpktn

Forum Üyesi
Fotomaç yazarı Sinan Vardar'ın köşe yazısı

Futbolumuzun bozuk düzeninde kulüplerimizin borcu giderek artıyor.Geldiğimiz noktada; kulüplerimizin altyapılara önem verip, transferleri azaltacağını düşününler her sezon olduğu gibi yine yanıldı. Kulüp başkanları; borç harç KAP'a transferler açıklamaları yapıyorlar. Taraftarlar da transferlere odaklandığına göre; herkes bu bozuk düzenden çok memnun gözüküyor. Allah akıl fikir versin!Beşiktaş bu sezon rakiplerine göre; transfer dönemini oldukça sessiz geçiriyor. Takım iskeletinin bozulmaması dikkat çekerken takımın 3-4 önemli transfer ihtiyacı var. Emrecan ve Amartey transferleri takıma güç kazandıracaktır. Rachid Ghezzal forma girerse en iyi transfer olur.Daha önce de yazdım; Saiss ve Gedson'un takımda kalmasını isterim. Teknik Direktör Şenol Güneş'in, Redmond'a sitemini haklı buluyorum. Belli ki Redmond ülkesinde takım arıyor. Bulamazsa Beşiktaş'a gelecek. Oh, ne güzel iş! Şenol Hoca da haklı olarak isyan ediyor: "Takım sezon kampı yapıyor. Bir aydır kendisine ulaşamıyoruz. Gelecekse yarı fiyatına oynasın"ROMAİN SAİSS KİM Kİ?Romain Saiss'in sözleşmesi olmasına rağmen kampa katılmamasına anlam veremiyor, bir Beşiktaş sevdalısı olarak içime sinderemiyorum.Beşiktaş forması; dünyanın en değerli formasıdır. Saiss'e teklifler geldiğini biliyorum. Ama dünyadaki hiçbir futbolcu Beşiktaş'tan değerli değildir. Bugüne kadar beklediğine göre; Saiss'e henüz cazip bir teklif de gelmediği de bir gerçek!Beşiktaş Yönetimi ibret-i alemlik bir hareket yapıp; Saiss'a; "Ya oynarsın, ya da kadro dışı kalırsın, bir yere de gidemezsin" restini çekerse itiraz bile etmem, hatta tam destek veririm. Tekrar ediyorum; hiç kimse Beşiktaş'tan büyük değildir, olamaz da... İçindekiler gelir geçer ama Beşiktaş forması her zaman var olacaktır.Sinan VARDAR / Fotomaç

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.