• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Kerem Bürsin ile akraba mı? Bergüzar Korel'den açıklama

Defne

Forum Üyesi
65d49ff71a3d381f9acbc86b.jpg

Şimdilerde dijital bir platformda yer aldığı proje ile ekranlara gelen Bergüzar Korel, platformun Maslak'ta düzenlediği davete katıldı. Ünlü isim, basın mensuplarıyla bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

Basın toplantısı sonrası muhabirlerin sorularına içtenlikle yanıt veren Korel, "Sosyal medya paylaşımlarımda bir şikayet durumu yoktu, bunu yürekten söylüyorum. Tamamiyle arka planı biraz daha göstermekti niyetim. Ben de hata yaptım, kendimi ifade edemedim, çok yanlış anlaşıldı ve gelen yorumlara tabii ki üzüldüm. Kendimi biliyorum, mesleğime duyduğum aşkı ve disiplini biliyorum, o yüzden dolayı gönlüm çok rahat. Sosyal medya zararlı diyemem, çok büyük bir güç, ben birçok konuda sosyal medyanın çok desteğini gördüm, hepimiz aklı başında insanlarız, her şeyi nasıl kullanacağımızı bilmemiz gerekiyor" dedi.

65d49d711a3d381f9acbc860.jpg

"BEN SARIŞIN OLDUYSAM HERKES OLUR"

Sarı saçıyla ilgili sorulara oyuncu "Evet ben çok beğendim, Halit de çok beğendi. Gören arkadaşlarım da 'Sanki hep sarışınmışsın gibi' tarzında olumlu yorumlarda bulundular. Ben sarışın olduysam herkes olur, kısa saçla da çok rahat ediyorum açıkçası" diye cevap verdi.

65d49f9b1a3d381f9acbc867.jpg

Halit Ergenç ile 15 yıllık mutlu evlilikleri devam eden ve Ali, Han, Leyla adında üç çocukları olan Korel, "Çok büyüdüler, Han 4 yaşında, Ali 14 yaşında, Leyla da 2 yaşında oldu. Onlarla zaman dolu dolu geçiyor, çok eğlenceliler, onların sayesinde bu sektörde üç çocukla da çalışılabilir olduğunu gördüm. Şartlar da eskiye nazaran daha iyi olduğu için onlara da vakit ayırabiliyorum, çok şükür iyi ki varlar" diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

65d49cef1a3d381f9acbc85e.jpg

"ÜLKEMİ ÇOK ÖZLÜYORUM"

Ailesi ile birlikte Londra'da yaşamını sürdüren Korel muhabirlerin konuyla ilgili sorularına "Bizim büyük oğlumuzun (Ali) müzik konusunda çok özel yeteneği var ve okumak istediği okul Londra'daydı, yaşı küçük olduğu için biz onu yatılı bir okula göndermeyi tercih etmedik. Onun da isteği doğrultusunda böyle bir karar aldık, harika bir ortam var orada onun için. Hayal ettiği kariyeriyle ilgili birçok etkinliği yakından takip etme fırsatı oluyor, diğer çocuklarım da orada okula gidiyor. Haliyle ben de yanlarındayım anneleri olarak ama ülkemi çok özlüyorum, ben Türküm" diye cevap verdi.

65d49db51a3d381f9acbc863.jpg

"AKRABALIĞINIZ YOK"

Oyuncu, bir muhabirin "Kerem Bürsin ile akraba mısınız?" sorusuna çok şaşırarak, şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni
Bergüzar Korel'in fit görünümü dikkat çekti
Onur Atilla, Altın Kelebek Ödülleri'nde Kerem Bürsin taklidiyle kahkahaya boğdu

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.