• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Kenan İmirzalıoğlu: Rabbim aklımı aldı, yerine Sinem'i koydu!

Defne

Forum Üyesi
65462ee086b24748a4b766f9.jpg

Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Etiler'de kuaföründen çıkarken görüntülendi. Mekandan çıktığı esnada kendisini bekleyen gazetecilere "Koşun gelin, özledim sizi" diyerek seslenen oyuncu herkesi gülümsetti. Geçtiğimiz günlerde eşi Sinem Kobal'ın, "Kenan görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı. Farkında da değildim o kadar" açıklaması hakkında ki düşünceleri sorulan İmirzalıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65462d1686b24748a4b766ee.jpg

"SİNEM ORALARDA DEĞİLDİ BEN BUNLARI DÜŞÜNÜRKEN"

"Sinem hiç oralarda değildi ben bunları düşünürken. Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı, yerine Sinem'i koydu. Sinem latife yapmış, olayın başlaması benimle oluyor. Üzerinden çok zaman geçtiği ve iki çocuk sahibi olduğumuz için çok rahat konuşabiliyorum. Gözden ve nazardan korkuyorum, bunları böyle konuşuyorum ama daha sonra evde tansiyon yükseliyor."

‘Sevgi varsa evlilik güzel oluyor’

Muhabirlerin, "Lalin ve Leyla nasıl?" sorusuna ünlü isim, "İkisi de iyiler. Lalin okula gidiyor, Leyla da 'Baba, baba' diye dolaşıyor. İki çocuk olduğu için mutluyum. Aslında Sinem tek çocuğa tamamdı ama dört kişilik aile başka bir keyifli oluyor" diyerek cevap verdi.

65462d8886b24748a4b766f1.jpg

"KISKANIYORLAR BİRBİRLERİNİ"

"Lalin'e kardeş fikrini aşılamanız nasıl oldu?" sorusuna da yanıt veren oyuncu, "Tabii ki elimizden geldiğince konuştuk onunla bu durumu, pedagoglardan destek aldık. Lalin kısa vadede kardeşinin olmasının iyi bir şey olmadığını düşünür ama orta ve uzun vadede güzel bir şey olduğunu anlayacaktır. Kıskanıyorlar birbirlerini" dedi.

Sinem Kobal'ın su altı pozlarına yorum yağdı! 'İki çocuk annesi ve fiziği muhteşem'

Lalin'in annesine, Leyla'nın ise kendisine düşkün olduğunu söyleyen oyuncu; "Lalin'in annesi ile çok özel bir bağı var. Ben de ilgisiz değilim, anne ile iyi olsunlar o daha çok önemli. Ben yedek kulübesinde bekliyorum, ihtiyaç olunca çıkıyorum sahaya" diye konuştu.

65462dfb86b24748a4b766f3.jpg

Sinema filmi ve dizi projesi olduğunu da söyleyen 49 yaşındaki Kenan İmirzalıoğlu, henüz bazı şeylerin netleşmediğini söyleyerek, "Beklemedeyim, sizinle paylaşırım ama özledim tabii ki" ifadelerini kullandı.

Sinem Kobal'ın Lalin'i ikna etme çabaları! 'Ayağım iyileşti'

"ÇOCUKLARIMLA VAKİT GEÇİRİYORUM"

Boş zamanlarını çocuklarla geçirdiğini söyleyen ünlü isim, "Onları izlemekten ve onlarla birlikte olmaktan daha zevkli bir şey yok bence. Bizim yaptığımız diziler ya da sinemalar onlarınkinin önüne geçemez. İleride işler başlayınca zaten çocuklarla çok zaman geçiremeyeceğiz, o yüzden şimdiden onlarla elimden geldiğince zaman geçiriyorum. Onun harici doğadan, bitkiden, sebze ve meyveden elimi çekmiyorum. Spor yapıyorum" dedi.

65462e4a86b24748a4b766f6.jpg

Çocuklarından en çok etkilendiğini şeyin ilk kez "Baba" demeleri olduğunu söyleyen oyuncu, "Lalin ilk 'Anne', Leyla da 'Baba' dedi. Üçüncü çocuk artık ilk kimin adını söyler bilemem, onu Sinem'e sorarsınız" derken; muhabirlerin "Üçüncü çocuk için ışık var mı? sorusuna ise "Bizde ışık hiç sönmez!" şeklinde yanıt verdi.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu denizde aşka geldi!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.