• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Keanu Reeves, John Wick 4'teki set kazalarını anlattı: Dublörün kafasını yardım

Haberci

Forum Üyesi
-NTn5ECHTUKmCvEBUMu4tA.jpg
Keanu Reeves, John Wick serisinin son filminin çekimlerinde yaşanan kazaları anlatırken, bir dövüş sahnesinde, karşısındaki oyuncuya vurarak kafasını yardığını söyledi.

Yd-ja8NsjUyHixZv9SOlwQ.jpg
Keanu Reeves, başrolünde yer aldığı "John Wick" serisinin son filminin çekimlerinde yaşanan kazalarla ilgili konuştu. Kanadalı oyuncu, film setinde tüm güvenlik önlemlerinin alındığını ve çekim ekibinin her zaman birbirine göz kulak olduğunu anlattı.*58 yaşındaki oyuncu, "John Wick: Chapter 4"teki bir dövüş sahnesini çekerken, karşısındaki oyuncuya vurarak kafasını yardığını*söyledi."Matrix" serisiyle dünya çapında üne kavuşan Reeves, çekimlerde bir dublörün de hastanelik olduğunu belirtti.
DS7PTrbza0SgwtD8kgZc9w.jpg
Dublör kazasıyla ilgili olarak, "Gerçekten çok kötü bir olaydı" diyen Reeves, dublörün bir kovalamaca sahnesinde sürdüğü araçla kaza yaptığını ama gördüğü tedavinin ardından durumunun iyi olduğunu ifade etti.Çekimlerin zorlu geçtiğini söyleyen oyuncu, "Herkes çok yorgun ama bu, yorgunluğun en güzel hali. Sanki bir dağa tırmanmışsınız ve artık dinleniyorsunuz ya da bir oyunu bitirip kazanmışsınız gibi hissettiyor" dedi.
U705vSHZtkOMerlGfVqVeQ.jpg
Reeves, film setinde tüm güvenlik önlemlerinin alındığını ve çekim ekibinin her zaman birbirine göz kulak olduğunu da sözlerine ekledi.
i66NmXGeB0KxMZ5eSAb3hg.jpg
Ünlü aktör, "John Wick: Chapter 4"*filminin tanıtımı için ABD'de düzenlenen SXSW Film Festival'de hayranlarından birinin evlilik teklifi etmesi üzerine ilginç anlar yaşamıştı.Aktörün hayranlarından biri, sahnede olan oyuncuya*"Seninle evleneceğim!" diyerek*seslenmiş,*Reeves*ise komik bir yanıt vererek "Dilediğin şeye dikkat et" ifadelerini kullanmıştı.*Oyuncu, hiç yaşlanmadığı üzerine yapılan yorumlara da "Yaşlanıyorum. Gerçekten yaşlanıyorum" demeyi ihmal etmemişti.
d3MMVZDJpEScN1BNRdk3Kg.jpg
Öte yandan Reddit'te düzenlenen Bana İstediğini Sor (Ask-Me-Anything / AMA) etkinliğine katılan ünlü oyuncu,*film setlerinden çaldığı şeyler hakkında konuşmuştu. Reeves "Aslında çalmadım... John Wick'teki saat ve evlilik yüzüğünü, 47 Ronin'den bir kılıcı*ve Wachowskilerin bana verdiği ilk kırmızı hapı aldım" demişti.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.