• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Kardeşi artık üniversiteli! Melisa Döngel: Aranıza bir kişi daha ekleniyor

Defne

Forum Üyesi
66cb0c0ceb782cdfa6b7dc72.jpg

'Sen Çal Kapımı', 'Aşk Mantık İntikam' ve 'Aşk Taktikleri' gibi projelerde boy gösteren Melisa Döngel, Cihangir'de kardeşi Elif Döngel ile görüntülendi.

Kız kardeşini üniversiteye yazdırdıklarını söyleyen ünlü isim, ufak bir kutlama yapacaklarını söyleyerek muhabirlerle kısa bir sohbet etti.

66cb0c8ceb782cdfa6b7dc7f.jpg

"BEN ONDAN AKIL ALIRIM"

Kardeşinin üniversiteye kaydını gururlu bir şekilde söyleyen isim: "Kardeşimle bir yemek yiyelim de onu kutlayalım istedik, buraya geldik o yüzden. Aranıza bir kişi daha ekleniyor halkla ilişkiler ve reklamcılık kazandı. Biz abla kardeş her şeyimizi paylaşırız. O benim canım kardeşim, her şeyim. Biz en yakın iki arkadaşız. Aileyiz bide yani. Ben ondan akıl alırım sürekli." diyerek güldü.

66cb0cc5eb782cdfa6b7dc81.jpg

Melisa Döngel: Bazı aşk haberleri rahatsız ediyor, hepimiz evleneceğiz bir gün!

"AŞKI TATMADIM"

Geçtiğimiz haftalarda "Hayatıma bana aşk kavramını tattırabilecek birisi girmedi" diyen Melisa Döngel, bu cümlesiyle ilgili "Aşkı tatmadım ya. Ona dayanarak söylüyorum. Her şeyin doğru bir zamanının olduğunu düşünüyorum ben. Aşka açığım ve aşkı bekliyorum. En güzel aşkın da beni bulacağını düşünüyorum." dedi.

66cb0cdeeb782cdfa6b7dc85.jpg

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde de bir ilişki içerisinde olmadığını ve evlilik düşünmediğini şu sözlerle ifade etmişti: “Hayatımda kimse yok. Doğru insanı bulduğumda yanımda görürsünüz. Şu an evliliğin de anneliğin de benim için zamanı değil. Henüz 25 yaşındayım, biraz daha büyüyüp olgunlaşmam lazım”

66cb0d55eb782cdfa6b7dc91.jpg

'Instagram'a atacağım fotoğraflar birikti! dedi! Melisa Döngel: İkişer ikişer paylaşacağım

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.