''Kaçanlara ben de inanamadım''

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Siyah beyazlıların Hollandalı yıldızı derbide biri direğe takılan 2 şutunda golü bulamamasını değerlendirdi.

Siyah-Beyazlılar'ın Hollandalı golcüsü Wout Weghorst, Vodafone Park'ta önceki akşam oynanan derbiye Kara Kartal'ın 1 numaralı gol umudu olarak çıktı. Maç boyunca rakip kalede etkin bir görüntü sergilemekte zorlanan Weghorst, Rachid Ghezzal'ın oyuna girmesiyle bambaşka bir görüntüye büründü.

Oyunun son 20 dakikasında Fenerbahçe kalesini adeta abluka altına alan Weghorst, rakip kaleyi 2 kez yokladı. Bir şut direkten dönerken diğeri de heyecan yaratsa da ağlarla buluşmadı. Karşılaşma sonunda oldukça üzgün görüntüler sergileyen Weghorst'u, teknik direktör Valerien Ismael teselli etti.

Oyuncusuyla kısa bir dialog yaşayan Ismael, yıldız isme üzülmemesi gerektiğini belirtip moral verdi. Ismael, bu anları basın toplantısında, "Weghorst, gol atamadığı için üzgündü. Son dönemde yakaladığı 2 fırsat vardı. Biri direkten döndü, biri dışarı çıktı. 'Bu şekilde devam et' dedim" sözleriyle anlattı.

'2 farklı galip gelebilirdik'

Weghorst, karşılaşma sonunda soyunma odasında takım arkadaşlarıyla yaptığı maç değerlendirmesinde de hâlâ kaçırdığı gollerin etkisindeydi. Yıldız isim, "Kaçan gollere ben de inanamadım. Özellikle kaçan ilk pozisyonda topun kaleye girmemesine çok şaşırdım. Direğe gelen topta ise sırtım dönük olarak vurup uzak köşeye bırakmak istedim. Ancak bazen top istemeyince olmuyor. Son bölümde iki farklı galip gelebileceğimiz pozisyonlar oldu. Çok üzgünüm, iki puan kaybettik" şeklinde duygularını paylaştı.

Kaynak: Milliyet

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.