• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Kaan Urgancıoğlu: Çocuğumun altını değiştiririm

Defne

Forum Üyesi
65290a4d86b2452bace3e65a.jpg

Kanal D'nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı'da 'Savcı Ilgaz' karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu, 19 Haziran'da sevgilisi Burcu Denizer ile Atina’nın Türkiye Başkonsolosluğu’nda gerçekleşen nikâh töreniyle hayatını birleştirmişti.

Kendi aralarında sade bir törenle evlenen ünlü oyuncu, nikâh fotoğraflarını Instagram hesabının hikayeler bölümünden "Sürpriz" notuyla yayınlamıştı.
65290d7486b2452bace3e690.jpg

"AMİN, İNŞALLAH"

Urgancıoğlu, gazetecilere; "Sizlerin arasında evli olanlar vardır, tavsiyenizi alabilir miyiz?” diye sormuş ve "Çocuk” cevabını alınca, “Amin inşallah” demekle yetinmişti.

Pınar Deniz'den Kaan Urgancıoğlu yorumu: Şaşırdım ama çok sevindim

MÜJDEYİ VERDİ

Ünlü çiftten beklenen haber ise nikahtan kısa bir süre sonra gelmişti. Burcu Denizer, 7 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından karnı burnunda bir karesini paylaşarak bebek beklediğini doğrulamıştı. Denizer'in belirginleşen karnı dikkat çekmişti.

65290dac86b2452bace3e692.jpg

"ÇOK ZOR BİR SAHNEYDİ"

Erkek bebeklerine kavuşmak için gün sayan çift önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Urgancıoğlu herkesi gözyaşına boğan 'Yargı' dizisinin geçtiğimiz bölümü hakkında, "Çok zor bir sahneydi. Ben oynarken ve izlerken zorlandım. Umarım herkesin evinde şifaya dönüşür. Hayatta bazı trajediler ve acılar yaşıyoruz, onlarla yüzleşmek ağlamak zorken başka bir hikaye bizim iyi olmamızı sağlıyor. Umarım öyle bir hizmeti olmuştur" dedi.
65290d3b86b2452bace3e685.jpg

"BİZİM EKİBİMİZ BAYAĞI HIZLI"

Son günlerin gündemi olan set şartları hakkında gelen sorulara Urgancıoğlu, "Çok doğru, zor şartlarda çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki ben de çok eskiden beri yapıyorum bu işi fakat benim şöyle bir şansım var bizim ekibimiz bayağı hızlı. Aşağı yukarı her gün akşam yemeğimi evde yiyebiliyorum" diyerek cevap verdi.
65290dec86b2452bace3e698.jpg

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Baba olmak için gün sayan oyuncu, "Çok heyecanlıyım, çok mutluyum. Az kaldı artık. Arkadaşlarım sağ olsun benimle heyecanımı paylaşıp tüyo veriyorlar. Baba olmak ikincil bir şey ilk etapta önemli olan annenin sağlıklı olması" dedi.
65290d5b86b2452bace3e68b.jpg

"KARDEŞİMİN DE ALTINI DEĞİŞTİRMİŞLİĞİM OLMUŞTU"

Muhabirlerin 'Çocuğunuzun altını değiştirir misiniz?' sorusuna oyuncu "Tabii ki değiştiririm, kardeşimle de aramda yaş farkı var, onun da altını değiştirmişliğim olmuştu" diyerek cevap verdi.

'Yargı'nın Savcı Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu sevgilisiyle gezmelerde!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.