"Josef'i geçen sene sorsanız çok farklı şeyler söylerdim"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
VOLE yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Metin Tekin, Galatasaray - Beşiktaş maçı öncesinde iki takım oyuncularının bireysel performanslarını puanladı

Çelikler ve Tekin, iki takımın merkez orta saha oyuncuları Torreira ve Josef'i analiz etti.

İşte Çelikler'in yorumları:

Josef'in Torerira'ya göre boyu uzun, adımları daha büyük, o anlamda çok iyi top çalabiliyor. Torreira da çok iyi yer tutuyor. İkisinin de savunmasına 8 veriyorum.

Hücum katkısında Josef kafayla bazen goller atabiliyor, o daha iyi. Orada 7-5 Josef diyeyim. Pas kalitesinde Torreira fena değil, 7-6 Torreira diyelim. İkili mücadelelerde ikisi de gayet iyi oyuncu, 10 üzerinden 8 alırlar. İkisi de çok tempolu, bu anlamda da ikisi de 8 alır.

İşte Metin Tekin'in yorumları:

Orta sahada pozisyon anlamında en önemli olan mevki... İki tana deneyimli oyuncu, iki tane olmuş, demlenmiş oyuncu. Josef'î geçen sene sorsanız çok farklı şeyler söylerdim. Sadece temel özellikleri değil, performansı da katıyorum. Bu seneki performansla savunmada ikisi de 8.

Josef'i geçen seneki gibi özellikleriyle değerlendirirsek hücum katkısında Josef 9, Torreira 8.

Pas kalitesinde ikisi de 9 ancak burda pas kalitesi derken yaratıcı pastan çok güvenilir pastan bahsediyorum, bunun altını çizeyim. İkili mücadelede de pas kalitesinde olduğu gibi ikisinin de 9-9 olduğunu düşünüyorum.

Tempoda Josef, geçen sene ve bu sene çok farklı. Bu seneyi göz önüne alırsak Torreira 9, Josef 8

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.