• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Jessica May: Türk kimliğimi almak beni çok olumu etkiledi, kendimi bütün hissediyorum

Defne

Forum Üyesi
66acd40c481b65014b08df19.jpg

Jessica May ve eşi Hüseyin Kara, önceki akşam saatlerinde Rumeli Hisarı'ndaki bir kafe çıkışında objektiflere takıldılar. Ayaküstü gazetecilerle konuşan May, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66acd2d4481b65014b08df05.jpg

"KARADENİZ BİZİM MEMLEKET"

Bir proje hazırlığında olduğunu söyleyen ünlü isim, "Bir film için proje hazırlığımız var. Önümüzdeki hafta ben Ordu Ünye'ye projem için gideceğim. Çekimlerimiz olacak. Bizim memleket oralar zaten, Karadeniz" dedi.

66acd308481b65014b08df07.jpg

Boş zamanlarında vaktini olumlu değerlendirdiğini de dile getiren oyuncu, "Geçtiğimiz sezon bir projemde zırh taşımıştım ve bana çok ağır gelmişti. Her an proje gelirse hazır olmak için boks ve muay thai kursuna gidiyorum. Çünkü hep hazır olmam gerekiyor eğer bir daha böyle bir proje gelirse kondisyonum hazır olsun istiyorum. Hocam bana hep seni ringe çıkarayım diyor ama ben istemiyorum, kondisyonum olsun yeter. Bir yandan da ben bu süreçte cildimi ve saçlarımı dinlendirdiğimi düşünüyorum. Cildim makyajdan uzak kalıyor biraz saçlarım da spreylerden falan uzak kalıyor. İyi geliyor bu da bana. Her şey için hep hazır olmaya çalışıyorum ama belki gelecek sezona da projelerimiz olur" diye konuştu.

66acd351481b65014b08df0c.jpg

"BURASI ARTIK BENİM VATANIM OLDU"

Yaz tatilini çok değerlendiremediklerini dile getiren oyuncu, "Biz Brezilya'daydık. Tatile gitmedik Türkiye'de. Burda kışken orda yaz oluyor, orada yaptık biraz tatil. Türk kimliğimi de aldım biliyorsunuz. Psikolojik olarak beni bu durum çok olumlu etkiledi. Yabancıyım sonuçta, başka bir ülkeden geldim ama bir bütün hissediyorum şimdi. Psikolojik olarak buradaki halktan farklı görmüyorum kendimi. Burası da artık benim vatanım oldu" açıklamasını yaptı.

66acd36d481b65014b08df0f.jpg

Jessica May'in eşi Hüseyin Kara ise "Birlikte bir yere gittiğimiz zaman Jessica'dan hep pasaport istiyorlardı. Artık kimlik verince 'Türk mü oldunuz?' diyorlar. İnsanlar da şaşırıyorlar" diyerek bir anılarını da dile getirdi.

Jessica May'in atını yılan soktu! '14 yaşımdan beri bizimleydi'
Jessica May: Türkiye beni sahiplendi, bir kızı olarak gördü!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.