• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Jessica May 10 kilo zırh giydi

Defne

Forum Üyesi
65706e2d86b2444b64251497.jpg

1993 yılında Brezilya'nın Paranacity şehrinde öğretmen bir anne ve çiftçi bir babanın evliliğinden dünyaya gelen Jessica May, 15 yaşında modellik yapmaya başlarken, 2017'de 'Yeni Gelin' dizisiyle oyunculuğa adım atmıştı. Fotoğrafçı Hüseyin Kara ile dört yıl önce evlenen Jessica May, uzun süredir beklediği hayaline ise Mart 2021'de kavuşmuştu.
65706fa286b2444b642514a3.jpg

"BİZ PASTAYI ALTINDAN KESERİZ"

Jessica May, önceki gece Kuruçeşme'de 30'uncu yaş gününü dostları ile birlikte kutladı. May, "Dilediğimiz şeyleri söyleyemiyoruz. Ne dilediğimi hiçbir doğum gününde söylemiyorum. Bu güne kadar tuttuğum bazı dilekler gerçekleşti. Brezilya'da pasta kesimi de farklıdır. Biz pastayı altından keseriz. Hayatın yükselsin anlamına geliyor" dedi.
65706fca86b2444b642514a6.jpg

Jessica May: Beni makyajsız yakaladınız!

"BENİM İÇİN EN GÜZEL HEDİYE BU"

Eşi Hüseyin Kara ile 12 yıldır birlikte olan May, doğum günü hediyelerinden bahsederken güldü. Oyuncu, "Yeni bir telefon hediye aldı bana. Bana bir de Brezilya bileti aldı. İkimize de aslında. Beraber gidiyoruz. 40 günlük bir tatil olacak. Annemi görmedim 2 yıldır. Benim için en güzel hediye bu" diyerek mutluluğunu dile getirdi.
65706fe886b2444b642514a9.jpg

"30 KİLO GİBİ GELİYOR"

Bir dönem filminde yer aldığını dile getiren Jessica May, "Kılıç ve kuşanma dersleri aldım. Zırh giydiğimiz bir sahne var. Zırh 10 kilo ve bütün gün onunla olmak çok zor. Belli bir zamandan sonra o bana 30 kilo gibi geliyor. Ama sonradan alıştım ve çok keyif aldım" diyerek gülümsedi.

Jessica May: Evlilik harika gidiyor

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.