Site Tanıtımı İzmir'de Psikolojik Danışmanlık: Meryem Koldaş Arıcı'nın Uzmanlıkları ve Hizmetleri

Sinan34

Forum Üyesi
25 Nis 2023
262
0
16
Site adı: Meryemkoldas.com
Site adresi:
Açıklama: İzmir'de Profesyonel Psikolojik Danışmanlık: Meryem Koldaş Arıcı'nın Uzmanlıkları ve Hizmetleri
Açılış tarihi: 2024

Meryem Koldaş Arıcı, İzmir'de doğmuş olup, 2019 yılında Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak psikolog unvanını almıştır.

Eğitim süreci boyunca devlet hastanelerinde ve adliyelerde gönüllü olarak çalışmalara katılmış, bu sayede geniş bir deneyim kazanmıştır. Psikolog olarak kariyerine adım atarken, İzmir psikolog, Torbalı psikolog, Bayraklı psikolog ve Gaziemir psikolog gibi bölgelerde yaşayan bireylere hizmet sunmaya başlamıştır.

Lisans eğitiminin yanı sıra, Ege Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimini de tamamlayan Meryem Koldaş Arıcı, mesleki gelişimini sürekli olarak ilerletmiştir.

Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi eğitimlerini alarak uzmanlık alanlarını genişletmiştir. Bu eğitimler sayesinde, İzmir psikolog olarak hizmet sunduğu danışanlarına geniş bir yelpazede terapi hizmetleri sunmaktadır.

2021 yılında 'Association for Play Therapy' tarafından onaylı eğitimler almış ve uluslararası geçerliliğe sahip 'Çocuk Merkezli Oyun Terapisi' ve 'Filial Terapi' eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.

Meryem Koldaş Arıcı, İzmir psikolog olarak çocukların ve yetişkinlerin dikkat ve hiperaktivite özelliklerinin en yüksek doğruluk payı ile ölçüldüğü MOXO Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikasyon Eğitimini de alarak profesyonel becerilerini artırmıştır.

Meryem Koldaş Arıcı, İzmir psikolog olarak görev yaparken, Torbalı psikolog, Bayraklı psikolog ve Gaziemir psikolog olarak da hizmet vermektedir. Psikolog olarak kariyerinde edindiği deneyim ve bilgi birikimini, danışanlarının yaşam kalitesini artırmak için kullanmaktadır. Eğitim süreci ve aldığı sertifikalar sayesinde, İzmir psikolog olarak sunduğu hizmetler geniş bir yelpazeye yayılmaktadır diyebiliriz.

Eğitim ve Sertifikalar

Meryem Koldaş Arıcı, psikolog unvanını 2019 yılında Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olarak almıştır. Eğitimi boyunca, akademik başarılarının yanı sıra, devlet hastanelerinde ve adliyelerde gönüllü çalışmalara katılarak pratik deneyim kazanmıştır. Bu deneyimler, İzmir psikolog olarak hizmet sunarken danışanlarına daha iyi ve daha kapsamlı yardımcı olabilmesini sağlamaktadır.

Lisans eğitiminin yanı sıra, Meryem Koldaş Arıcı, Ege Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. Bu formasyon eğitimi, ona eğitim psikolojisi alanında derinlemesine bilgi ve beceriler kazandırmıştır. Pedagojik formasyon eğitimi, onun özellikle çocuklarla çalışma konusundaki yetkinliklerini artırmıştır. İzmir psikolog olarak hizmet verirken, çocukların eğitim ve gelişim süreçlerinde onlara destek olmaktadır.

Meryem Koldaş Arıcı, mesleki gelişimini sürdürmek amacıyla çeşitli uzmanlık eğitimleri almıştır. Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Bu eğitimler, onun İzmir psikolog olarak danışanlarına sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmaktadır. Aynı zamanda, İzmir'deki farklı bölgelerde, Torbalı psikolog, Bayraklı psikolog ve Gaziemir psikolog olarak da hizmet sunmaktadır.

İzmir psikolog olarak, Meryem Koldaş Arıcı'nın sunduğu danışmanlık hizmetleri ve uzmanlık alanları, danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözümleri sunmaktadır. Torbalı psikolog, Bayraklı psikolog ve Gaziemir psikolog olarak hizmet vermeye devam eden Meryem Koldaş Arıcı, tüm danışanlarına profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Aşağıya yazmış olduğumuz adrese tıklayarak hızlı ve kolay bir biçimde Meryemkoldas.com web sitesine ulaşabilirsiniz.

Bir başka yazı ve makalemizde görüşmek üzere sizlere sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve güzel bir yaşam dileriz...

Adres: