• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İstanbul'da trafikte "yol verme" kavgası

denizz

Forum Üyesi
İstanbulda iki sürücü arasında "yol verme" kavgası yaşandı.* Kendisine yol vermeyen sürücünün önünü kesen*saldırgan küfürler yağdırarak otomobilin camını ve aynalarını kırdı. Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen olay sonrası gözaltına alınan sagırgan tutuklandı.

İstanbulda iki sürücü arasında Haliç Köprüsünde başlayan yol verme tartışması Vatan Caddesine kadar devam etti.

İddiaya göre, emniyet şeridinde ilerleyen bir sürücü, kendisine yol vermeyen diğer sürücünün önünü kesti, küfürler yağdırarak otomobilin camını ve aynalarını kırdı. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, saldırgan yakalanarak gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan saldırgan, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay, dün saat 16.00 sıralarında Vatan Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Muhammed Ali Ertekin, 34 RM 4806 plakalı otomobili ile Haliç Köprüsü'nden Edirne istikametine doğru giderken, emniyet şeridinden gelen ve içinde 2 kişinin olduğu 06 BCS 460 plakalı otomobil tarafından sıkıştırıldı. Ertekin, sürücüyü uyararak yoluna devam etti. Ertekin'i takip eden sürücü Vatan Caddesi'nde Ertekin'in önünü kesti. B. Ö. adlı sürücü, Ertekin'e küfür ederek otomobilinin camını ve aynalarını kırdı. Saldırıya uğrayan Ertekin, yaşananları cep telefonu ile kaydetti.

6kGnpmkXkUyMrP5wLsK20A.jpg
TUTUKLANDI

Saldırıya uğrayan Ertekin, polis merkezine giderek kendisine saldıran sürücüden şikayetçi oldu. Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri Ertekin'e saldıran sürücü B. Ö.'yü gece saatlerinde yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen B.Ö. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

9soTP0R1X0GhHJ78TCe1BQ.jpg
"BUNUN GİBİ MAGANDALAR TRAFİKTEN MEN EDİLSİN" Saldırıya uğrayan Muhammed Ali Ertekin yaşadıklarını anlattı. Ertekin, "Haliç Köprüsünde sağ şeritte seyrederken, bir araç emniyet şeridinden önüme kırdı. Yaklaşık 100 metre ileride el kol hareketi yaparak neden yol vermiyorsun dedi. Bende 'senin sağdan geldiğini görmedim' dedim. Önümü kestiler baktım bu insanlar kötü insanlar yoluma devam ettim." dedi.

Tartıştığı kişilerin Vatan Caddesi'ne kadar kendisini takip ettiğini söyleyen Ertekin, "Bu sefer araçtan inerek kapımı açtılar. Beni darp etmeye başladılar. Ben olayın daha fazla büyümemesi için aracımdan inmedim hiçbir şekilde. Bu şehir magandası beni ve aracımı darp etti. Aynalarımı kırdılar, camımı patlattılar, plakamı söktüler." diye konuştu.

Kendilerinden şikayetçi olduğunu belirten Ertekin, "Git nereye şikayet edersen et diyerek hakaretler ettiler. Ben de gerekli mercilere şikayette bulunmaya geldim. Bu ve bunun gibi magandaların trafikten men edilmesi için elimden geleni yapacağım. Cep telefonum ile görüntü çektim. Aslında birkaç dakika öncesini çekemedim. Aracımın kapısını açtığı beni darp ettiği anlar da oldu. Ben daha sonrasında elime telefonu alıp çektim" dedi.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.