• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İstanbul'da sağlık ocağında hemşire ve doktorlara saldırı

miRBey

Denetim
Moderatör
q1gzRalHrkmA2Z0b3l-_6Q.jpg
Küçükçekmece'de kayıtlı olmadığı sağlık ocağına giden bir kişi, iddiaya göre önüne başka bir hastanın geçtiğini öne sürerek tartıştığı bir doktorun boynunu sıkıp parmağını kırdı. Başka bir doktora da hakaret ettiği öne sürülen zanlı, bir hemşireye de saldırdı.

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesi İnönü Mahallesi'nde bulunan 15 No'lu Aile Sağlık Merkezi'ne giden H.H.G. iddiaya göre, önüne başka bir kişinin geçtiğini öne sürerek doktorlarla tartışmaya başladı.

Saat 09.30 sıralarında meydana gelen olayda, tartışma sırasında H.H.G.'nin doktor Bilgehan Yüksel'in boynunu sıkıp parmağını kırarken diğer doktor Melda Parmaksız'a da hakaret ettiği öne sürüldü.

Zanlının*hemşire Nebahat Bekçi'yi de iterek yere düşürdüğü belirtildi.

"BOÐAZIMI SIKTI, ELİMİ TUTUP KIVIRDI, KOLUMU SIKTI" Saldırıya uğrayan ve şikayetçi olan Aile Hekimi Doktor Bilgehan Yüksel yaşananları şöyle anlattı:

''Herkes kendi aile hekimine gitmeli ve tedavisini orada yaptırmalıdır. Bu kişi sıra cihazından sırasını alıyor, ondan sonra kendisini önüne başka bir kişi sistem tarafından geçiriliyor. Bu kişi ise sıra tekrar kendisine geldiğinde içeriye giriyor ve doktor hanıma bağırıyor. Biz de bu sesleri duyduk diğer hekim arkadaş ve hemşirelerle birlikte yanına gittik.

qas31mEkaE2JWVqZR7fpSA.jpg
Biz yanına gidince daha da sinirlendi. O sırada ben kendisine, bizim hastamız olmadığını, buraya yakın bir sağlık ocağına kayıtlı olduğunu söyledim. Bunu duyunca iyice sinirlendi ve boğazımı sıktı, elimi tutup kıvırdı, kolumu sıktı. Hastaneye gidip darp raporu almaya gittiğimde parmağımın kırıldığını öğrendim. Daha sonra gidip şikayette bulunduk.'' "BU MESLEKTEN TAMAMEN SOÐUDUM" Bilgehan Yüksel, H.H.G.'nin kendisine küfür ettiğini belirterek ''Seni ve evini biliyorum. Bir alt sokakta oturuyorsun ben sana yapacağımı bilmiyorum. Bu iş burada bitmedi'' diyerek tehditte bulunduğunu söyledi.

JfVrb0uJ7USim-oGF1rqfA.jpg
''Bu meslekten tamamen soğudum, yapmak istemiyorum'' diyen Yüksel şöyle devam etti:

''MELDA HOCAYA SALDIRDI, NEBAHAT HEMŞİREYİ YERE İTTİ''

''Bu konuda gerekli makamlarca gereğinin yapılması lazım. Melda hocaya hakaret etti ve saldırdı, hemşire Nebahat Hanım hasta kişi tarafından yere itildi. Benim de parmağımı kırıp boynuma sarıldı ve boğazımı sıktı" ifadesini kullandı.

hRBvQtCymUmyiJJ4bCPyhw.jpg
"DEFALARCA DİLE GETİRDİK BİR YASA BEKLİYORUZ" İstanbul Aile Hekimliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Doktor Selçuk Yılmaz da, "Bir çalışmanın temel hakkı olan güvenli çalışma ortamının sağlanması bir an önce bizler için, sağlık çalışmaları ve hekimler için önemlidir. Defalarca dile getirdik bir yasa bekliyoruz. Bu şiddetin bir an önce sona ermesini istiyoruz" diye konuştu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.