İrem Derici: Aşk benden uzak olsun!

Haberci

Forum Üyesi
13 Eyl 2022
6,412
0
0
BENİM İPİMLE KUYUYA İNİLMEZ

Özgür ruhlu bir kadın olmasının kariyerinin ilk başlarında kendisini çok zorladığını anlatan Derici, "Kendim olacağım diye bu uğurda 6-7 sene çok kan kaybettim. İnsanlar bendeki bu şeyin samimiyet olduğunu artık anladı" diye konuştu. "Benim olayım samimiyet ama çakma samimiyet değil" diyen pop'çu sözlerini şöyle sürdürdü: "Bir koltuk vardı, oraya ben oturdum. O koltuğun muadili yok. O sahte çakma samimiyeti o kadar yemiyor ki halk."

Git gide güzelleşiyorum

Derici, özel hayatı hakkında da ilginç açıklamalar yaptı: "Ben de çok ipiyle kuyuya inilecek bir tip değilim. Hayatıma girenlerinde hatası şu; bu kız 10 senedir aynı. Gerçi tipim değişiyor. Git gide güzelleşiyorum, daha da güzelleşeceğim. Ne bulursam yaptıracağım... Çok güzel aşklar yakaladım ama benim yüzümden bitti. Sonra benim çok güzel götürebileceğim ilişkiler oldu, onlarını da beyefendiler mahvetti."

İrem Derici, artık eskisi kadar cesur olmadığını itiraf etti: "Eski cesurluğum yok. Gerek de yok. Bir şey söylerken artık bir tık düşünmeye başladım. Artık daha kontrollüyüm."

AŞK BENDEN UZAK OLSUN

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı bir şekilde sona eren İrem Derici, aşk hakkındaki soruları da yanıtladı. Artık hayatında aşka yer olmadığını belirten ünlü şarkıcı, "Benden uzak olsun. Artık tarif edecek halim de kalmadı. Aşk ince hastalık" diye konuştu.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.