• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İrem Derici: 3 gün sonra yine aşık olurum kimseye de hesap vermem

Defne

Forum Üyesi
65250ec586b24427c84878e8.jpg

İrem Derici, önceki akşam Harbiye konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 16 kişilik orkestrası ve 20 dansçıdan oluşan ekibiyle sahneye çıkan Derici’nin konserinde toplam 150 kişi çalıştı. Marakeş, Amsterdam, İstanbul ve New York başlıklı dört bölümden oluşan konserde her şehir için ayrı dekor, ışık ve kostümler hazırlandı.
652512ac86b24427c8487928.jpg

"3 MİLYON TL'Yİ GEÇTİK GALİBA"

İrem Derici "Elimizden geleni yaptık, çalıştık, kazasız belasız bugünü güzel bir şekilde geçiririz umarım. Sabahtan beri çok aksilik oldu, dekor vs tekrar düzenledik onlarla uğraşıyorum. Harcama kısmında 3 milyonu geçtik galiba, ipin ucu kaçtı bende, ben bir senedir bugüne çalışıyormuşum, pintiliği sevmiyorum, bir led iki kostüm o benlik değil, yıllardır kazandığım parayı şovlarıma ve kliplerime yatırıyorum ama umrumda değil. Kendime çok pintiğim arkadaşlarıma 100.000 liralık hediye alırım ama kendime harcamam lüksü sevmem" dedi.
6525126286b24427c8487920.jpg

İrem Derici, İspanya tatilinde! 'Atakan'dan ayrılmasaydın bunlar olmayacaktı'

"AZ BİLE DEĞİŞTİRİYORUM"

Muhabirlerin aşk hayatıyla ilgili gelen sorularına şarkıcı "Bugün başka şeyler sorup benim 3 milyonluk sahne şovumun önüne geçemezsiniz. Hiç boşuna uğraşmayın. Az bile sevgili değiştiriyorum herkes kendi hayatına baksın, 3 gün sonra yine aşık olurum kimseye de hesap vermem" diyerek cevap verdi.
6525120586b24427c848791d.jpg

SÖZLERİ TEZAHÜRATLA KARŞILANDI

Seyircisiyle bol bol sohbet eden İrem Derici’nin “Magazincilere bozuldum biraz. ‘Neden bu kadar sık sevgili değiştiriyorsunuz?’ diye sordular. Dedim ki ‘Bugün başka şeyler sorup benim 3 milyonluk sahne şovumun önüne geçemezsiniz. Hiç boşuna uğraşmayın’. Az bile sevgili değiştiriyorum, herkes kendi hayatına baksın, 3 gün sonra yine aşık olurum kimseye de hesap vermem” sözleri büyük bir tezahüratla karşılandı.
6525128786b24427c8487923.jpg

Büyük aşk bitti! Atakan Işıktutan'dan ayrılan İrem Derici soluğu Çeşme'de aldı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.