iPhone'dan dosya kurtarma sorunu

ixiRx

Forum Üyesi
22 Eyl 2022
720
4
0
Russia
arkadaşlar ve değerli forum yöneticileri merhabalar öncelikle.

bir sürü program ve kurtarma araçları denedim. denemediğim çok az şey kaldı galiba. sorunuma geçiyorum..

telefonumun bataryasını kendim değiştirdim fakat aldığım batarya sorunlu çıktı. o aralar da ios 10 a geçiş dönemiydi ve inatla geçmiyordum.. bir gün işyerinde şarjım tam bitmemişti ama bataryadan dolayı kapandı bi anda elimde. nolduysa ondan sonra oldu. telefon açılır gibi yapıyor ve apple logosu tam çıkarken* *resmen soluklaşıyor değşik bir hal alıyor ve yneiden başlıyordu.* *orada çözemedim tabi. eve gelince pc den detaylı araştırma yapıp itunes üzerinden yeni güncel fimware indirtip telefona dahil ettim. tabi bu arada telefon da ios 10 oldu ama gel gelelim bizim herşey sıfırlandı. bilgisayarda yedek vardı ama çok eski bir yedek dosyası olduğundan beni son 2 yıllık dosyalarımı kaybettim. o gün bugündür araştırma yapıyorum ara ara ama dosyalarıma ulaşamadım. itunes yada icloud yedeği olmadığından dosyalarıma ulaşmış değilim fakat daha önceden hdd ve usb bellek dosyaları kurtardığım çok oldu. ama gel gelelim* *u partition olarak kullanamadığım için sisteme mudahale edip de dosya kurtarma programlarıyla işlem yapamiyorum. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. lütfen saçma sapan yada hiç kullanmadığınız programları önermeyin bir çoğunu denedim