• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İpek Filiz Yazıcı: Hayal ettiğimiz şey buydu!

Defne

Forum Üyesi
66a0f1585e5aabdd4880f492.jpg

İpek Filiz Yazıcı, önceki akşam Bebek'deydi. Yaz tatilinden bahseden genç oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66a0f1315e5aabdd4880f48e.jpg

"İÇİME SİNEN BİR PROJE VAR"

İpek Filiz Yazıcı, son dönemde proje okuduğunu dile getirerek, "Klişe olacak ama okuyorum şu an. İçime sinen bir proje de var. Oynamadığım bir karakterde oynamak istiyorum biraz da. Karakterin hikayesi benim için çok önemli. Ona göre inanarak ve duyguların ile oynuyorsun." diyerek projede aradığı özelliklere de değindi.

66a0f0ca5e5aabdd4880f48a.jpg

İpek Filiz Yazıcı'dan 'erken yaşta evlendin' eleştirilerine cevap

"ÇOK İÇİMİZE SİNEREK YAPTIK"

Eşiyle birlikte çok güzel şeyler yaptıklarını dile getiren İpek Filiz Yazıcı, "Ufuk'un bana yazdığı bir şarkı vardı. "Sarı sarı saçlar" adında bir şarkıydı. Ben evde sürekli son ses açıp dinlerdim artık evdekiler de ezberlemişti. Artık ona bir klip çektik Ufuk'la beraber ikimizin yer aldığı bir klip. Hayal ettiğimiz şey buydu. Çok içimize sinerek yaptık." diyerek güldü.

milliyet.jpg

"EV HALLERİMİZ ÇOK KEYİFLİ"

Eşi Ufuk Beydemir'den bahsetmeye devam eden İpek Filiz Yazıcı, "Ufuk'u ütü yaparken görmeyin. Şimdi yaz diye biraz bir şeyler yapmak çok içimizden gelmiyor çünkü çok sıcak. Ama yemekler bende. Ayıptır söylemesi biraz güzel yemek yaparım. Kocamdan da duyarsınız bunu. Ev hallerimiz çok keyifli geçiyor bizim ya. 7-8 aydır da diyetin içerisindeyiz. Şu sıra kısıtlı yemekler yapıyoruz. En çok köfte seviyor Ufuk sanırım." dedi.

milliyet.jpg

'Baldız tehlikeli sularda yüzüyor' paylaşımı gündem oldu! İpek Filiz Yazıcı'dan açıklama

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.