• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İngiliz kadın Kuşadası'ndaki 5 yıldızlı oteli dolandırdı: Eski bilekliğiyle sınırsız

denizz

Forum Üyesi
İngiliz Roxanne Balciunas, iki çocuğu ile birlikte Aydın'ın Kuşadası ilçesinde tesise ait eski bir bilekliği takarak 5 yıldızlı bir otelin tüm imkanlarından ücretsiz bir şekilde yararlandı. "Her şey dahil" kapsamında tüm içecekleri ve yiyecekleri sınırsız bir şekilde yararlanan kadın otelin havuzunda da günler boyunca keyif yaptığı anları TikTok hesabında paylaştı. Balciunas'ın hareketi sosyal medyada tartışmalara yol açtı.

nbQpSQihLkifTrhOcUpfmg.jpg
İngiltere'nin Sheffield kentinden 39 yaşındaki Roxanne Balciunas, bu yılın Mayıs ayında ailesiyle birlikte her şey dahil bir tatil için Kuşadası'ndaki 5 yıldızlı bir otelde kaldı.
NNjPUb35-UaJgwWQcUieQA.jpg
Ancak, kadın daha sonra seyahat çantasında "her şey dahil bileklikleri"ni bulunca, yaklaşık iki ay sonra 7 Temmuz'da popüler tatil beldesine ikinci bir seyahat rezervasyonu yaptı.
5Kd-x5UP9UKuEGYWfMjtHQ.jpg
Yanına 13 ve 6 yaşlarındaki iki çocuğunu da alan anne, otele 10 dakika uzaklıktaki ucuz bir dairede kaldı ve lüks otele gizlice girmek için tarihi geçmiş bileklikleri kullandı.
McUzl_CczUutxmuB8ly0iA.jpg
Balciunas, aslında o sırada lüks otelde kalan annesine sürpriz yapmak için otele gizlice girdiğini, ancak yine de 4 günlük tatili boyunca tesisin "her şey dahil" özelliklerinden en iyi şekilde yararlandığını söyledi.
6LJgVV0H-0mSZV00Dgmwjg.jpg
TikTok'ta 12 Temmuz'da paylaşılan görüntülerde üç kişilik ailenin otelin havuzunda uzanırken dondurma ve diğer lüks yemekleri ücretsiz yedikleri görüldü.
Qwav7-yleEyh8N-Z0IoBQA.jpg
Balcinunas, ayrıca kendisine gelen tepkiler üzerine "Bana istediğiniz kadar hırsız deyin ama bir haftalık bedava yiyecek ve içeceğin tadını çıkardım." dedi.
hKKNpaFjdUicO0Dky3t8UQ.jpg
Diğer taraftan, Balciunas ailesinin her ay tatile çıktığını ve sadece dört ve beş yıldızlı her şey dahil otellerde kaldığını iddia etti. İngiliz basınına konuşan bir otel çalışanı ise ailenin bu kez beş yıldızlı oteldeki ücretli konaklamalarından daha fazla yemek yediğini söyledi.
Q-GRqmwXNUS08W23aaUgHA.jpg
Balciunas sosyal medyada yaptığı açıklamada, "'Annem tatilini sadece bir hafta önce rezerve etti, son dakika işiydi. Annemi o otele doğru yönlendirdim ve Mayıs ayından kalma bilekleri bulduğumda 'Bu harika' dedim. Öncesinde, sadece dalga geçiyordum, 'Gidip yemeklerini yiyeceğiz' diyordum.
42XGQ92szk6IQiufPMif0w.jpg
Başta çocuklara şaka yapıyordum ama sonra bunu gerçekten yaptım. Kuşadası'na ikinci gidişimizde kaldığımız temizdi ama biz tatile gittiğimizde her şey dahil beş yıldızlı ya da en az dört yıldızlı otellere gideriz. Lüks otele girdiğimde bilekliklerimizi kontrol etmediler. Bileklikler üzerimizde olduğu için kimse kontrol etmedi çünkü taktığımızı görebiliyorlardı. Oğlum bunun oldukça komik olduğunu düşündü. Ne zaman bir şeyler yesek, 'Bedava cips, bedava yemek' diyordu." ifadelerini kullandı.
krR_QYv0TUi1V9L2FVP45Q.jpg
Bununla birlikte Balcinunas, otelin olanaklarını bedava olarak kullandığı için daha hayacanlı vakit geçirdiğini belirterek, "Sanırım bu sefer, geçen sefer para ödediğimizde yediğimden daha fazla yedim." dedi.Balciunas ayrıca otelin o hafta Mayıs ayındaki konaklamasında kullandıkları aynı renk bilekliklBalciunaseri kullanması nedeniyle ailenin "şanslı" olduğunu söyledi.
M0nPXs2nr0KDcmpBxv0JAg.jpg
Öte yandan, lüks otelde geçirdiği zamandan çok keyif aldığını söylese de anne, TikTok'ta görüntülerini paylaştıktan sonra bu olayın kendisinin peşini bırakmayacağını düşündüğünü söyledi.*Balciunas,* "Çok güzel bir otel. Bu yüzden annemi oraya yönlendirdim. Gerçekten çok keyif aldık.Fark ederler diye çok endişeliydim ama neyse ki fark etmediler. Bazen farklı renk bantları oluyor, bu yüzden o hafta o renk bant olduğu için şanslıydık. 'Bunu tekrar yapar mıyım bilmiyorum. TikTok'ta olduğu için muhtemelen görmüşlerdir." dedi.
WsGpr0q-wkiw1u8h2KZEQw.jpg
Balcinuas'ın paylaşımı* 900'den fazla beğeni, paylaşım ve yorum alırken, sosyal medya kullanıcıları yorumlarda farklı görüşlerini paylaşmakta gecikmedi.Bazıları annenin sözde cesaretini överken, diğerleri onu hırsızlıkla suçladı.*Balcinuas'ın kaldığı lüks otel ise henüz olayla ilgili bir yorum yapmadı.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.