• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'İnci Taneleri'nde yer aldığım için kendimi şanslı hissediyorum'

Defne

Forum Üyesi
6707aefc811e5c66712b1284.jpg

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan İnci Taneleri'nde, 'Hatice' karakterini canlandıran genç oyuncu Kayra Sır, hayallerinden ve gelecek planlarından bahsetti.

Hem yurt içinde hem yurt dışında pek çok eğitimler alan Kayra Sır “Eğitim sürecim epey küçükken başladı. İki yaşından kalma bir fotoğrafım var, belki doktora göstermek için çekilmiştir. İki koltuk arasındaki boşlukta kendi kendime bacak açıyormuşum. Ailem epey endişelenip beni doktora götürmüşler. Orada, korkulacak bir şey olmadığını ve aslında jimnastiğe yatkınlığımın olduğunu fark etmişler. Bu olay vesilesiyle dört yaşında jimnastik dersleri almaya başladım. Altı yaşında daha çok baleye ve müziğe yöneldim. Piyano eğitimleri almaya başladım ve London College of Music’in seviye sınavlarında son aşamalara geldim. Üçüncü sınıfta Mimar Sinan Devlet Konservatuarında yarı zamanlı bale bölümünü kazandım. Dördüncü sınıfta tam zamanlı olarak Mimar Sinan Devlet Konservatuarına girdim ve eğitimime tamamen orada devam etmeye başladım. Okulum aracılığıyla Varna’da birçok kez uluslararası festivallerde kamplara gittim. Aurora Bosch gibi dans dünyası için çok değerli isimlerden ders alma şansım oldu. Aslında bale aracılığıyla tiyatroya başladım. Dansçı ablalarımın beni önermesiyle çocuk tiyatrosuna dansçı olarak girdim. Bir gün hocam beni ufak bir role aldı. Oyunculuk serüvenim o zaman başladı. Dört yaşında da, anaokulundayken bir kısa film için beni başrole almışlardı. İlk deneyimim o diyebiliriz.” dedi.

6707adf9811e5c66712b127e.jpg

"KOMŞUMUZUN KIZIYMIŞSIN GİBİ"

“İnci Taneleri”ne dair duygularını da paylaşan Sır “ “Hatice” karakterini ilk okuduğumda böyle bir karakteri oynayabileceğim için çok mutlu olmuştum. İnsanlardan genellikle “Biz, evin hizmetlisinin bu kadar derin bir hikâyesinin olduğunu daha önce bir dizide görmemiştik.”, “Tam evimizin, mahallemizin, komşumuzun kızıymışsın gibi bir his veriyorsun.” gibi çok sıcak, samimi, hoşuma giden yorumlar aldım. Tabii ki birinci sezon en çok “Kızı sen misin? Söyle ya, biz kimseye söylemiyiz.” veya “Biliyorsun da söylemiyorsun!” gibi yorumlar gelmişti. Şu anda “İnci Taneleri”nde yer aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

6707ae04811e5c66712b1280.jpg

Oyunculara bile söylemiyor! Yılmaz Erdoğan: Gördüğünüz yerlerde onları sıkıştırmayın
‘İnci Taneleri’ perdeyi açıyor

İnci Taneleri, ikinci sezonuyla bu akşam Kanal D’de

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.