• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İmza Töreninde ne dedi?

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
SERGEN YALÇIN: "HEYECANLIYIZ" Teklif geldiğinde heyecanlandığını söyleyen Sergen Yalçın "Ekip olarak buraya gelmekten çok mutluyuz. Uzun zamandan beri, 1.5-2 senedir çalışmıyoruz ekip olarak. Kısmet Antalya'ymış. Ekip olarak, başkan aradığında çok heyecanlandık. Kadro, ekip ve hedefler olarak birbirini tamamlayan bir ikili gibi gördük kendimizi. Çok heyecanlı bir şekilde, inanarak, başarılı olacağımıza güvenerek çok doğru bir tercih yaptık. İnşallah çok iyi yerlere geliriz." dedi. SEZON SONU YENİ SÖZLEŞME OLACAK MI? "Sözleşme 6 aylık, sonra devam edecek misiniz?" sorusunu cevaplayan Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe "Bu sezon sonuna kadar Sergen Hoca’mızla beraberiz. Süreci sezon sonunda takip edeceğiz. Başarı için hedeflerimiz yüksek." ifadelerini kullandı. SERGEN YALÇIN'IN HEDEFİ Hedefleriyle ilgili soruya yanıt veren Sergen Yalçın "Antalyaspor'daki oyuncuları tanıyorum. Anadolu'da çok kulüpte çalıştım, çoğu eski takımımız. Ligi takip ediyoruz, tüm ekibimiz takip ediyor. Oyuncuların, durumların yakın takibindeyiz. Bu ligde içeride, dışarıda maç kazanmak kolay değil. 3-4 gün çalışma süremiz olacak. İyi hazırlanacağız. İlk maçtan iyi sonuç alıp yolumuza bakacağız. Hedefimiz takımı yukarı çıkarmak. Umarım istediğimiz yerlere geliriz. Hedefimiz çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkmak. Antrenmana bile çıkmadan hedef koymak doğru değil. Hedefimiz zaten yukarılar, 3 mü 4 mü 5 mi... Bize zaman verin, önümüzü görelim." açıklamasını yaptı. TRANSFER SORUSUNA YANIT Transfer sorusu üzerine başkan Sinan Boztepe "Transfer çalışmaları yapıyorduk, şimdi her şey değişti. Şimdi Sergen Hocamız'a zaman tanımak lazım takımı tanıması için. Hafta sonundan sonra hocamızla transfere yeniden devam edeceğiz." şeklinde yanıt verirken, Sergen Yalçın "1-2 maç bakalım, takımın durumunu görelim. Transfer yapmamız gerekirse başkan zaten burada, o konuda çok açık. Öyle bir tasarruf olursa değerlendireceğiz. Daha yeni geldik, daha idmana çıkmadık. Şimdiden transfer konuşmak doğru değil. Eksik varsa toparlarız." dedi. "ANTALYASPOR'A GELİNCE ŞAŞIRDIM" Antalyaspor'un golcüsü Adam Buksa ile ilgili konuşan Sergen Yalçın "Adam Buksa'yı Rusya'dan takip ediyorduk. Antalyaspor'a gelince şaşırdım, nereden görüp aldılar dedim. Antalyaspor'da çok iyi oynuyor. Çok daha iyi yerlere gelebilir, o kalitesi var." açıklamasını yaptı. BEŞİKTAŞ SORUSUNA CEVAP "Sözleşmenizde Beşiktaş'tan teklif gelirse ayrılırım maddesi var mı?" sorusunu yanıtlayan Sergen Yalçın "Beşiktaş'tan teklif gelirse ayrılırım gibi bir madde sözleşmemde yok. Böyle bir maddenin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Ben sözleşmelerime böyle maddeler koydurmam." dedi. Kaynak: Sporx

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.