"İkinci yarının lideri Beşiktaş!"

alcnpktn

Forum Üyesi
30 Nis 2023
3,207
0
0
Bursa
Rıdvan Dilmen TV8,5 ekranlarında Antalyaspor - Beşiktaş karşılaşmasını yorumladı.

"SONRADAN AÇILDILAR""Fenerbahçe maçında da geriye düşüp kazandılar, Giresun'da da, geçen hafta Galatasaray'a karşı da gol yiyip kazandılar. İlk yarıda etkisizdi çok Beşiktaş, yine sonradan açıldılar" "İKİNCİ YARININ LİDERİ BEŞİKTAŞ""Uzun süredir ikinci olmadım dediler, şimdi maç fazlasıyla ikinciliğe atalım kendimizi dediler. Ligin ikinci yarısının lideri Beşiktaş. 13. hafta itibarıyla 5 puan fazla aldılar Galatasaray'dan. Teknik direktör değişikliğinin geç olduğunu söyleyebiliriz" "GERİYE DÜŞMEYE RAÐMEN FARKLI GALİBİYET""Şampiyonluk şansı zor ama ikincilik şansı ciddi şekilde var. Kadro istikrarı olması çok önemli, geriye düşmelerine rağmen farklı kazanmaları belirleyici oluyor." "NE ZAMAN AÇILDILAR, GOLÜ YEDİLER""Antalyaspor Beşiktaş orta sahasını kilitleyeyim demiş. Savunma orta sahaya çok yakın da değil, savunmaya da yakın değildi. Ne zaman açıldılar ikinci golü yediler. Sonra da üçüncü golü yediler." "DEÐİŞİKLİK İŞE YARADI""Hoca oyuncu değişikliklerinden istediğini aldı. Onur'u oyuna aldı Maxim'in yerine. Onur sağ önde yapamadı, Maxim çıktığı için yabancı sınırı sorun oldu bu sefer. Öyle olunca da mecburen Rosier'i çıkardı hoca ve Tayfur'u oyuna aldı. Bu değişiklik de işe yaradı" "MAXIM EVE GİDİNCE DÜŞÜNECEK""Maxim eve gittikten sonra ben neden burada oynayamıyorum, her maç serbest oynayabileceğim biyerde oynayabilirim diyebilir. Redmond kadar etkili olabilir Maxim forvet arkasında. Şuana kadar oynayamaması kötü oyuncu olduğunu göstermez" "ŞAMPİYONLUÐUN EN ÖNEMLİ ADAYI OLABİLİR""Beşiktaş'ın gösterdiği çok önemli bir başarı var ortada. Fenerbahçe de Galatasaray'da seri yaptılar. Beşiktaş seri yakaladı şimdi. Önümüzdeki yıl birkaç takviyeyle şampiyonluğun en önemli adayı olabilirler. Çünkü şuanda da olabilirlerdi" "EN ÖNEMLİSİ LİDERİN OLMASI""En önemlisi Beşiktaş'ın kadro istikrarı, taktik disiplininden kopmaması. Bir diğer önemlisi de takımın liderinin olması. Şenol hoca En iyi 11 veya 14'e bakıyor. O yoksa bu gibi bir sistemi var. 4-2-3-1'den gidiyor hoca, tehlike varsa 4-4-2'ye dönüyor bu kadar." "ÖZGÜVENİ MAÇ KAZANDIRDI""Beşiktaş çok da zorlanmadı, sert veya sıkı bir oyun ortaya koymadı. Özgüveni maçı kazandırdı. Antalyaspor taktik olarak iyi hazırlansa da istediğini alamamış oldu." "TÜNELİN UCU AYDINLIK""Tünelin ucu Beşiktaş için o kadar aydınlık ki. Taraftar da güveniyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek çok oyuncu var sanıyorum. Ligin ikincisi şuanda Beşiktaş maç fazlasıyla da olsa. Galatasaray'dan 2 puan gerideler." "HAKEM İYİ MAÇ YÖNETMEDİ""Hakem için çok kolay bir maçtı. Mete Kalkavan bir kere yakışıklı bir adam ama saçları uzun, saçları uzunken pozisyon kaçırdı. Ben hakemlerin uzun saçlı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bugün de iyi maç yönetmedi" "HEM İTİRAZ, HEM TÜM MAÇLARI KAZANIYOR""Uzun süredir takımların 76'yı geçtiğini görüyoruz. 10 maçın 9'unu kazanırken bile Ahmet bey Federasyonla ilgili konuşuyor. Bu arada da tüm maçlarını kazanıyor Beşiktaş. Bu nasıl oluyor. Galatasaray'da öyle diğerleri de aynı şekilde hem itiraz ediyorlar hem de her maçlarını kazanıyorlar" "ANTALYASPOR'UN KIRMIZISI DOÐRU""Futbolcu Rıdvan gözüyle Redmond'ın pozisyonu bariz gol şansı olan pozisyon. Eğer düşürmeselerdi sen kaleciyle karşı karşıya kaldı yazacak mıydın maç notlarına, o zaman bu bariz gol şansıdır. Bu gibi durumlarda hakemlerim tutumu formalarına göre değişiyor." BEŞİKTAŞ'IN PUAN TAHMİNİ"Beşiktaş'ın 78-80 puanla bitireceğini düşünüyorum. Beşiktaş oyun olarak gelecek için de umut veriyor."

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.