• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İki ay önce baba olan Kaan Urgancıoğlu: Bakıcımız yok, yardım almıyoruz

Defne

Forum Üyesi
65bb9932530cb6da5d8169de.jpg

Kanal D'nin üç sezondur ilgiyle izlenen dizisi 'Yargı'nın Savcı Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takıldı. Eşi Burcu Denizer ve oğlu Ardıç ile bir mekâna giren Kaan Urgancıoğlu, ayaküstü gazetecilerin soruları yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Kısa bir süre önce kucağına aldığı oğlunu pusetinde taşıyan Urgancıoğlu, babalık hakkında konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65bb69a7530cb6da5d81686c.jpg

"BURCU ÖĞRENDİKLERİNİ ANLATIYOR"

Oğlu doğmadan önce herhangi bir babalık eğitimi almadığını söyleyen oyuncu, "Burcu öğrendiklerini bana anlatıyor. Kuzenim, kardeşim geniş aile olduğumuz için zor olmuyor" diye konuştu.

65bb6a3c530cb6da5d816870.jpg

Ekranların büyük beğeni toplayan, reyting rekortmeni dizisi 'Yargı'nın 3. sezonunu geride bırakmaya hazırlandıklarını belirten ünlü isim, ekibe yeni katılan oyuncularla birlikte daha da güçlendiklerini söyleyerek; "Dizi iyi gidiyor. Herhalde sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Kadromuz da güçleniyor. Bu haftadan itibaren çok iyi oyuncular ekibe dahil oluyor. İyi oyuncuların girmesi bizi çok motive ediyor. Sermet Yeşil, Alican Yücesoy ile bayağı güçlendi kadromuz. Dizi bu sezon biter diye tahmin ediyorum. Bitmezse benim en uzun soluklu işim olacak" dedi.

65bb6aac530cb6da5d816875.jpg

"PINAR İLE ARAMIZDA DOĞRU BİR ELEKTRİK VAR"

Urgancıoğlu, “Uzun soluklu bir iş olması sizi yordu mu?” sorusu karşısında ise “Alıştık artık bu rutine. Yormuyor desek yalan olur. Bu kadar uzun bir koşu yaptığımız için mutluyuz” yanıtını verdi.

65bb6ab7530cb6da5d816879.jpg

Dizideki partneri Pınar Deniz ile iyi bir ikili olan Kaan Urgancıoğlu, “Bu sinerjiyi nasıl sağlıyorsunuz?” şeklindeki soruya da "Aramızda doğru bir elektrik var. Çok saygılıyız birbirimize karşı. Bütün ekip öyleyiz. Kendimizi şanslı hissediyoruz. Sete keyifli gidiyor olmaktan dolayı mutluyuz" cevabını verdi.

65bb6b3a530cb6da5d81687c.jpg

"HER SAHNEDE BAŞKA BİR GERİLİM VAR"

Selin Şekerci’nin öpüşme sahneleri için “Güzel kardeşim deyip, kamyoncu gibi giriyorum partnerime” sözleri hatırlatılan oyuncu, konuyla ilgili şu yorumu yaptı:

Alıntı Metni

65bb6b46530cb6da5d81687e.jpg

'İNCİ TANELERİ'NE ÖVGÜ

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de oynadığı ‘İnci Taneleri’ni beğendiğini söyleyen ve dizinin ilk bölümünü başarılı bulduğunu belirten ünlü isim, “İlk bölümünü biraz izledim. Çok güzel olmuş. Yılmaz Erdoğan’ı televizyonda görmek çok güzel bir şey. Yolları açık olsun” dedi. Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber’in pavyon sahnesi hakkındaki düşüncesi de sorulan Urgancıoğlu, “Benim haddime değil bu konuda yorum yapmak” yanıtını verdi.

65bb6b6a530cb6da5d816880.jpg

Kaan Urgancıoğlu, evini kiralama yoluyla kazanç elde ettiği için mahkemelik olmuştu. Bu konunun tatlıya bağlandığını söyleyen Urgancıoğlu, “Hiçbir zaman Airbnb yapmadım (Evi kiralamadım). Bir kazanç da elde etmedim. Çok yakınım biri evde kalıyordu. Kardeşim Can’ın kaldığı ev orası. Sözleşmesi benim üzerimeydi. İzmir’de olduğu için bir arkadaşım kalıyordu. Avukatın yaptığı bir işgüzarlıktı. Konu tatlıya bağlandı” dedi.

Selin Şekerci'den öpüşmede 'kamyoncu' tekniği!
Kaan Urgancıoğlu: Çocuğumun altını değiştiririm

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.