• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İdlib'de savaş mağduru kadın kedilerinden vazgeçmiyor

Wizard

Forum Üyesi
g4-mvnQ8hEKBsiK6dg3lBw.jpg
Beşşar Esed rejiminin saldırıları nedeniyle Suriye'nin kuzeybatısındaki İdlib şehrinde yerinden edilen 61 yaşındaki İbtisem Seyid, tekerlekli sandalyesiyle dilenerek hem engelli oğluna hem de 10 kedisine bakıyor.

KkioA-KrCEOwdBYn35-4DQ.jpg
8 çocuk annesi Seyid, Esed rejimi ve Rusya'nın 2019'da İdlib'in güneyindeki Maaratunnuman ilçesine yoğun saldırısı sonucu İdlib'in güneyindeki Eriha ilçesine yerleşti.
oKdhPSJOz0Kq42ldAWHXKQ.jpg
İç*savaş*ortamında hayatına devam etmeye çalışan Seyid, Esed rejim güçlerinin saldırılarında bir oğlunu kaybetti. Diğer oğlu ise felç geçirerek yatağa mahkum oldu.
aiJU9rvOqkK-rCs5_oM_EQ.jpg
Şeker hastalığı nedeniyle yürüme sorunu yaşayan İbtisem Seyid, tekerlekli sandalyesiyle dilenerek hem engelli oğluna hem de 10 kediye bakıyor.
wk3zeI2dg0KJjkvw7u0CRQ.jpg
Yaşlı*kadın*kedileri besliyor, hasta olanları tedavi ettirmeye çalışıyor. Dilenerek topladığı parayla kedilerine mama alıyor.
iVGU5Fe57USjl0Om4wV1Fw.jpg
Seyyid, Esed rejim güçlerinin saldırıları nedeniyle kedileriyle birlikte göç etmek zorunda kaldığını söyledi.
dPsXjiKBBkmS4qJQpXWtpw.jpg
İdlib'in güneyindeki Eriha ilçesinde eski bir evde hayatını sürdüren Seyid, "Komşularımın desteği ile hayata tutunuyorum. Kedilere yiyecek bulmadığım zaman kendi yiyeceğimden yediriyorum. Yiyeceğim olmadığı gün kedilerimle oruç tutuyorum. Çünkü onlar bize Allah'ın emaneti." dedi.
Fzrv1qYegUCpNfMSA3WsfQ.jpg
Esed rejiminin saldırılarda ölen oğlunu çok özlediğini belirten Seyid, "Keşke evime geri dönsem. Ekmek ve toprak yemeye razıyım. Maarratunnuman ilçesini çok seviyorum. Oğlumun mezarını ziyaret etmek istiyorum." ifadelerini kullandı.
Z1Jv7tvnDUqaKPXBLlalMA.jpg
Kira borcu nedeniyle evinden çıkarılmak istendiğini söyleyen Seyid, "Tek isteğim normal insanlar gibi param olsun, 3 tekerlekli bir motorum olsun onunla kendi ihtiyaçlarımı karşılayayım ve tedavi için doktora gideyim. Çünkü yürüyerek sadece sokağın başındaki eczaneye kadar gidebiliyorum." diye konuştu.
rvPqbQS3O0ay29Kb2A-mpw.jpg
LOTMU9ZJ3E2Nva9vMJ_3GA.jpg
0vQoB5K2Kk2XErGMk_tltw.jpg
kAiHJKGFSEKow22wBctl3Q.jpg
NCt8DuAXFECz132JpzSWfw.jpg
Sn3-mwIiAE6s6c1Z3jdExw.jpg
tPN2UPQq_UuBGKWvNu5mkg.jpg
1nH1rwTsbkyd9POh9RobuA.jpg
OXFCcj4diEyOf3GYCESXpg.jpg
IClCChK3C06_474pa70uQg.jpg

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.