• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

İçinde olduğu tekne alev aldı! Esra Balamir: Canımızı zor kurtardık

Defne

Forum Üyesi
666551205a126249b408f009.jpg

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenen Esra Balamir, Tatil fiyatlarının yüksek olması hakkında söyledikleriyle gündem olmuştu.

"Lahmacun fiyatlarını merak ediyorum. Geçen gün 1 milyon TL'lik hesabı görünce iki gün, 'Ne yediler' diye düşündüm. Bana o hesap gelse, 'Zıkkımın kökü' yazar gönderirdim" diyen isim tatil için Datça'ya gitti.

milliyet.jpg

KORKU DOLU ANLAR

Datça'da tatil yapan ve Demet Akalın ile dostluğuyla tanınan Esra Balamir, yakın bir arkadaşının doğum günü partisi için tekneye bindi. Ünlü ismin içerisinde bulunduğu tekne bir anda yanmaya başladı.

6665527b5a126249b408f01c.jpg

Esra Balamir'den tatil fiyatlarına tepki: 'Zıkkımın kökü' yazar gönderirdim!

"ÇARESİZCE İZLEDİK"

Yanan tekneden son anda kurtulan Esra Balamir, “Motor bölmesinden dumanlar yükseldi. Hemen yan tekneden yardıma geldiler. Canımızı zor kurtardık. Cayır cayır yanışını çaresizce izledik. Eşyalarımız da içinde yandı” açıklamasında bulundu.

milliyet.jpg

"KÜL OLMUŞ TEKNE"

Balamir'in yakın arkadaşı Demet Akalın, teknenin yandığı anları paylaşarak sosyal medyadan isyan etti. Akalın şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

666552525a126249b408f016.jpg

Demet Akalın ve Esra Balamir'in alışveriş keyfi

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.