Hastalığının ardından ilk kez televizyona çıktı! Daum'un son hali sevenlerini üzdü

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Türkiye kariyerine 1993-1994 sezonunda Beşiktaş'la başlayan, 1994-1995 siyah beyazlıları şampiyonluğa ulaştıran, daha sonra yine 2000-2001 sezonunda siyah beyazlılarda görev alan ünlü Alman teknik adamın son hali tüm sporseverleri üzdü.

Daha önce Süper Lig'de Beşiktaş ve Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan Alman teknik adam Christoph Daum, geçtiğimiz sene cilt kanserine yakalandığını duyurmuştu. Kemoterapi gören Daum, o tarihten sonra ilk kez bir televizyon programına katıldı.

SON HALİ ÜZDÜ

Almanya'nın ulusal kanalı ARD'ye konuk olan Alman teknik direktörün son hali sevenlerini üzdü. Kemoterapinin izlerinin net şekilde görülen Daum'un bitkin görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

kansere-yakalanan-christoph-daum-un-son-hali-15605734_4212_m.jpg

"BAZEN FİŞTEN ÇEKİLMİŞ GİBİYİM"

Gördüğü tedavinin etkisini gösterdiğini ve doğru yolda olduğunu söyleyen Daum, "Artık vücudumdaki tüm maddeleri işliyorum. Bir eyaletten diğerine gidiyorum. Bazen fişten çekilmiş gibiyim." ifadelerini kullandı.

"BEN BİR SAVAŞÇIYIM"

Christoph Daum geçtiğimiz sene sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bir rutin kontrol çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O zamandan beri CIO Köln'de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin emin ellerinde bulunuyorum.

Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi özel yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim." demişti.

Kaynak: Haberler.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.