• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Hande Subaşı: Çocuk sahibi olma planım yok

Defne

Forum Üyesi
65548c8786b247418866ed1b.jpg

Hande Subaşı, 2012 yılında hayatını birleştirdiği Can Tursan ile 2016'da evliliğini bitirdi. Güzel oyuncu, bir süre sonra iş insanı Alican Ulusoy'a gönlünü kaptırmıştı.

"EVLİLİK DÜŞÜNCESİ YOK"

Etiler’de görüntülenen Hande Subaşı, en büyük destekçisinin iş insanı sevgilisi Alican Ulusoy olduğunu söylemiş, evlilikle ilgili soruya ise "Evlilik düşüncesi yok” yanıtını vermişti.
65548e5286b247418866ed78.jpg

"EKRANLARI ÖZLEDİM"

Hande Subaşı, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Alışveriş yaptığını söyleyen oyuncu köpeği ile objektiflere poz vererek muhabirlerin sorularını yanıtladı. Subaşı "Bazı görüşmeler yapıyorum ama henüz anlaşma aşamasına geldiğim bir şey yok. Ekranları özledim. Yoğun çalışınca şikayetçi oluyorsun ama bir iş olmayınca da özlüyorum. Malesef öyle bir sektör" dedi.
65548e0c86b247418866ed6d.jpg

"BİR ÇOCUĞA BAKACAĞIMA 10 TANE KÖPEĞE BAKARIM"

Köpeği ile ilgili gelen sorulara oyuncu "Çocuk gibiler, yıllardır alıştım artık ama çocuk sahibi olmak kadar zor değil. Bir çocuğa bakacağıma 10 tane köpeğe bakabilirim. Etrafımda gördüklerim ve dinlediklerim çocuk olayına biraz mesafeli yaklaşmama neden oldu. Bir de genç yaşlarda cesaret edilebilcek bir şey bence. Yaş aldıkça insanın aklı başına geliyor. Büyük konuşmak istemiyorum ama çocuk planım yok hayatımda" dedi.

Hande Subaşı'ndan SAT komandolarına ziyaret

"SAMİMİYETİ ORTADAN KALDIRIYOR"

Muhabirlerin, "Estetiğin oyuncuların performansını etkilediğini düşünüyor musunuz?' sorusuna Subaşı "Tabii ki etkiliyor, dozu çok önemli, ben insanın çok fazla kendisini değiştirmesinden yana değilim. Çok keskin konuşmak istemem ama ben de izleyici olarak ekranda izlediğimde çok rahatsız edici bulabiliyorum. Sonuçta mimik, sima ve doğallığı yok ediyor estetik. Zaten anlaşılıyor. Samimiyeti ortadan kaldırıyor. Herkes aynı yüz hatlarına sahip, özellikle genç nesilde bunu çok fazla görüyorum, tek tipleşme üzücü bir durum. Kusurlu bir kadını gördüğümde çok hoşuma gidiyor" diyerek cevap verdi.
65548e7486b247418866ed7e.jpg

"ŞARKICININ ANLATILDIĞI PROJEDE YER ALMAK İSTERİM"

Genellikle düzgün ve iyi kadın rollerinde oynadığını söyleyen oyuncu "Üzerinize yapışınca ters köşe karakterleri oynama şansınız çok olmuyor. Daha çok alışık olduğunuz rolleri oynamanız isteniyor. Şahsen ben kötü bir karakteri oynamak isterim. Bir de şarkı söylemeyi çok sevdiğim için bir şarkıcının hayatının anlatıldığı bir projede yer almak isterim" dedi.

Hande Subaşı'ndan 'tayt' cevabı: Kimsenin karışmaya hakkı yok!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.