Halsey Türk hayranlarına teşekkür etti: Burası benim evim gibi

Haberci

Forum Üyesi
13 Eyl 2022
6,412
0
0
Türk senarist Alev Aydın ile birliktelik yaşayan ve Türkçe öğrenmeye başlayan Amerikalı şarkıcı Halsey, İstanbul konseri sonrası sosyal medyadan teşekkür mesajı yayımladı. Ünlü şarkıcı Türkçe olarak, "Burası benim evim gibi" notunu yazdı.

MV4GyGTwLECMlgRW8ny-eQ.jpg
Dünyaca ünlü pop şarkıcı*Halsey, 3 Eylül Cumartesi günü Türkiye'de hayranlarıyla buluştu.*Türk senarist sevgilisi*Alev Aydın*ile birlikteliğiyle sık sık gündeme gelen ve Türkçe paylaşımlar yapan şarkıcının konseri merakla bekleniyordu.Küçükçiftlik Park'ta binlerce kişiyle buluşan Halsey, konser esnasında Türkçe konuşarak "Uzun süre bekledim" dedi.Konserin ardından Halsey, dün sosyal medyadan bir teşekkür mesajı yayımladı.
7hnThT3MoUCeTct_EAqlsg.jpg
27 yaşındaki şarkıcı, İngilizce olarak, "İstanbul'da yaklaşık 20 bin kişi vardı. Şoktayım. En sevdiğim şehirlerden birinde ilk konserimi kapalı gişe yaptığınız için teşekkür ederim. Harikaydınız" diye yazdıktan sonra, Türkçe, "Burası benim evim gibi" mesajını yazdı.
tSD9FB7ECE-KD68y-3uQeA.jpg
Alev Aydın'la birliteliğinden*Ender Ridley adını verdiği 1 yaşında bir oğlu olan Halsey, Türkçe öğrenmeye çalıştığını her fırsatta dile getiriyor. Halsey, İstanbul konserinde de hayranlarına, "Ne haber? Nasılsınız? Uzun süre bekledim, seni çok özledim" sözleriyle hitap etti.
X0G3AL6VMk24-W1c3AIoYA.jpg
Konserde Türkçe konuşmaya devam eden yıldız havadan dert yanarak "Çok sıcak" dedi.
JzWFFSh7K0ak-2FfmCtCDA.jpg
İstanbul'a konser vermeye davet üzerine değil, kendi isteğiyle geldiğini belirten Halsey,**"Ben hayranlarımı tanıyorum" dedi.
5XkY3vLVj0K8F1LPnpgRqQ.jpg
Öte yandan şarkıcı, sosyal medya hesabından DNA'sında yüzde 11 Türk geni bulunduğunu söylemişti.]]

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.