• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Hakan Aysev, Murat Dalkılıç hikayesini anlattı! Kaderi değişmiş...

Defne

Forum Üyesi
66ff99d40509af801857907e.jpg

Merve Boluğur ve Hande Erçel ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminden düşmeyen 41 yaşındaki Murat Dalkılıç'ın popçuluğa geçiş serüveni ortaya çıktı.

Aramızda Kalmasın programında Opera sanatçısı Hakan Aysev, Murat Dalkılıç'ın kaçırdığı fırsat sonrası nasıl popçu olduğunu anlattı. İzmir'de konservatuvar okurken Hakan Aysev ile tanışma fırsatını kaçıran Murat Dalkılıç kaderini değiştiren adımı atmış. Canlı yayında açıklama yapan Hakan Aysev, "Biz onunla Belçika'da karşılaşmıştık. 'Biliyor musun Hakan ağabey çok enteresan bir anım var seninle' dedi. Öyle mi nedir dedim. İzmir konservatuvarında Tanju Nebol, onun öğrencisiydi tenor olacak. Birinci sınıftayken ben de Almanya'da şarkı söylüyorum İzmir'e konser için gelmiştim. Tanju abla da dedi ki 'elimde çok yetenekli çocuklar var bunları dinler misin?' Tabii ki dedim. Tanju ablanın evinde bir dinleti düzenlendi. O gün Murat geç gelmiş ve kapıdan çevrilmiş. Konservatuarı bırakıp popçu olmuş." dedi.

Çalışmalara hemen başladı! Murat Dalkılıç'ın yeni yatırımı ortaya çıktı
'Artık yoruldum' diyen Murat Dalkılıç dokuzuncu kez ameliyat oldu! 'Murat Jackson'

YATIRIMI ORTAYA ÇIKTI

Murat Dalkılıç, müzikten kazandığını turizme yatırmaya devam ediyor. Şarkıcı, memleketi Kuşadası’nda denize sıfır arsa aldı. Dalkılıç, aldığı arsaya otel yaptırmak için ise çalışmalara hemen başladı. Arsa üzerine 70 odalı otel yaptıracak olan şarkıcı, yeni yeriyle yakından ilgileniyor.

Bir süredir Kuşadası’nda yaşayan Dalkılıç’ın, yeni otelinin ise önümüzdeki sene hizmete gireceği öğrenildi. Denize sıfır otantik bir otelin açılışını 2025 yazında yapacak şarkıcının, tatil beldesinde mekanı da bulunuyor. Sahne almaya ve stüdyo çalışmalarına devam eden Dalkılıç’ın turizme yatırımı devam edeceği öğrenildi.

Ahu Tuğba'nın cenazesindeki görüntüleri çok konuşulmuştu! Meriç Erkan'dan açıklama

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.