• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

HABERLER: Yılmaz Morgül, sanatçı arkadaşlarını uyardı!

Defne

Forum Üyesi
65704a9486b24701888882bc.jpg

Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç örgütüne üye olmak', 'Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' ve 'Vergi kanununa muhalefet' suçlarından 4 Kasım'da tutuklandı. Polat'ın tutuklanmasının ardından, birçok sosyal medya fenomeni için de inceleme başlatıldı.

Yılmaz Morgül, TV8'de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunumuyla ekranlara gelen '2. Sayfa' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, TikTok'da müstehcen yayınlar yaparak 1 saat içinde 100 bin TL kazanan ve olayın duyulmasının ardından gözaltına alınan 'Laz Kızı' lakaplı G.D. başta olmak üzere tüm fenomenleri yerden yere vurdu:

Alıntı Metni

6570480f86b24701888882a8.jpg

"SANATÇILAR DA ARAŞTIRILSIN"

Morgül, fenomenlerin gösterişli yaşamlarıyla ilgili "Hiç özenmiyorum bu hayatlara" dedi ve "1+1 evde yaşıyorum. Arabam yok, otobüse biniyorum. Allah elden ayaktan düşürmesin beni. Sadece alın terimle kazanıyorum. Ben sahneye çıkmadan önce vergi memurları geliyor arkadaşlar. KDV'ler, stopajlar, her şeyi yapıyoruz. Ama bizim camiada da var! Duyuyorum, trilyonlar alanlar var arkadaşlar! Ben bu kişileri vergi listelerinde görmüyorum. Bunlar da araştırılsın, lütfen! İsim vermeyeceğim, yılbaşı için şu kadar alıyor diye haberler çıkıyor. Size o paraları nasıl veriyorlar? Ben neden sizi her sene vergi listelerinde göremiyorum?" diye konuştu.

6570487586b24701888882ac.jpg

ÜNLÜLERİN YILBAŞI KAZANÇLARI GÜNDEME GELDİ

Sunucu Gülşen Yüksel araya girerek; "En son şarkıcı Gülşen'in böyle bir açıklaması vardı. 4-5 milyon alacak diye bir şey yazılmıştı. Biz de, 'Arkadaşlar, fiyatlar abartılıyor' diye bir açıklama yapmasını beklemiştik. Ama hayır, 'O fiyat az' dedi" ifadelerini kullandı. Sunucular, ardından ünlü isimlerin yılbaşında alacağı iddia edilen ücretleri ekrana yansıttı. Listede; Tarkan, Kenan Doğulu, Ajda Pekkan, Sıla, Özcan Deniz, Murat Boz, Sibel Can, Zeynep Bastık, Teoman ve Oğuzhan Koç gibi isimler yer aldı.

6570488e86b24701888882ae.jpg

"GAZİNOLAR SİZİN YÜZÜNÜZDEN KAPANDI"

Morgül, "Oğuzhan Koç'un kaç yıllık müzik geçmişi var da 1 milyon TL alıyor? Ben bütün masraflar içinde, vergiler içinde toplam 50 bin TL alıyorum. Türkiye'de şehir dışında konser verip de orkestrasını getirmeyen tek star'ım. Neden? Mekanlara yük olmasın diye ne para olarak, ne otel olarak, ne yiyecek içecek olarak, ne transfer olarak. Tek başıma ya da menajerle gidiyorum" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

657048f986b24701888882b1.jpg

"MAGAZİN ABARTTI DİYORLAR"

Müge Dağıstanlı, "Bazı sanatçılar, hiç almadıkları ve alamayacakları rakamları zikrediyorlar. Sonra vergi memurları, 'Bir dakika, kaşenizin 10 milyon olduğu konuşuluyor, ödediğiniz vergiyle tutmuyor bu' dediğinde; 'Magazin basını abarttı' diyorlar" dedi.

Yılmaz Morgül: Dubaili sevgilim ile kutsal bir ilişkim var!
Yılmaz Morgül'den Yıldız Tilbe'ye: Hayatımda aşık olduğum tek kadın!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.