• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

HABERLER: Ünlü isimlerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları...

Defne

Forum Üyesi
653e0fb886b2474cc092dd1d.jpg

Bugün, Cumhuriyet'imizin 100 yılı kutlanıyor. Ünlü isimler, sosyal medya sayfalarını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 100. yıl mesajlarıyla doldurdu. İşte o paylaşımlar...

PINAR ALTUĞ

"Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene"
653e0c4386b2474cc092dcf9.jpg

FAZIL SAY

"Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.
Gururla.
Şükranla.
Aşağıda hislerimi yazdım;

Cumhuriyetimiz, aslında hepimizin varoluş sebebidir.
Bugün biz sanatçılar, müzisyenler, ülkemizde ve dünyada varsak; Atatürk’ün *bir dünya* vizyonuyla kurduğu Cumhuriyetimiz ve dünya yarışında varolma felsefesi sayesinde varız.

Müteşekkiriz.

53 yaşındayım, yani bu 100 yılın 53’ünü ben de yaşadım.
Gururla kutluyorum 100.yılımızı...
Bu kapsamda bir büyük Senfoni, bir Marş besteledim. *Kendi adıma müziğimle cumhuriyete bir armağan vermek ve teşekkür etmek istedim.

Her birey gibi ben de gözlemledim. Tarihin ve toplumun akışında; tartıda doğrusu yanlışı, iyisi kötüsü, aydınlığı karanlığı olmuştur. Zıtlıklar olması da doğası gereğidir. Zor dönemlerden, zor virajlardan geçilmiştir elbet.

Önemli olan insanlığa gerçek katkılar sunmak ve *Türk halkı olarak* gelecek yüzyıllara aydınlıkla , barış ve güzellikle uzanmaktır.

Sevgi ve saygılarımla"
653e0c6e86b2474cc092dcfd.jpg

EMEL SAYIN

"Cumhuriyetimizin 100. yılı hepimize kutlu olsun."
653e0dce86b2474cc092dd09.jpg

PELİN AKİL

“Efendiler, yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk. 28.10.2023"
653e0f0786b2474cc092dd12.jpg

DAMLA SÖNMEZ

"Yaşasın Cumhuriyet. Cumhuriyet 100 yaşında."
653e0f1b86b2474cc092dd14.jpg

ÖZGE ULUSOY

"Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Atam; hasret minnet ve özlemle anıyoruz… Sen bize en büyük armağansın… Nice yüz yıllara."
653e110686b2474cc092dd38.jpg

BURCU KARA

"Ah kalbim. Dün gece üçe kadar bu fotoğraf için uyumadım. Eşim kusura bakmasın. Evlatlarım, sizleri de çok seviyorum ama tüm fotoğraflar bir tarafa, bu bir tarafa. Yalan da olsa çok güzel, hayal de olsa çok güzel. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında bu da bana bayram hediyesi olsun. Sizce nasıl olmuş?"
653e0fdb86b2474cc092dd1f.jpg

ÇAĞLA ŞIKEL

"Atam senin yanında , senin yolunda hep böyle dimdik duracağım. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun."
653e118986b2474cc092dd3f.jpg

EBRU ŞALLI

"Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!! Ulu Önder Atatürk'ün bizlere armağanı Cumhuriyet demek özgürlük demek, hürriyet demek, birlik demek!"
653e11c086b2474cc092dd4a.jpg

EBRU AKEL

"Mustafa Kemal Atatürk’ün, ATA’mızın,
cesur ve güçlü bir liderin önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı.
Bugün, yarın ve hatta yüzyıllar sonra…
Cumhuriyetimizin izinde, O’nun sönmeyen ışığında… Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı kutlu olsun."

Barış Manço'nun Cumhuriyet'in 100. yılı için söyledikleri gündem oldu!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.